banner29
24 Mart 2019 Pazar

KOMİK BİR TEKLİF SUNULDU VE FİKİR AYRILIĞI YAŞADIK

Dört sezondur Kastamonuspor 1966’ya çeşitli kademelerde hizmet eden Ahmet Baysan, 3 Nisan tarihi itibariyle görevinden istifa ettiğini belirterek, birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Baysan, yönetimden kendisine komik bir teklif sunulduğunu ve bu doğrultuda istifa kararı aldığını vurguladı.

05 Nisan 2018 Perşembe 13:37
KOMİK BİR TEKLİF SUNULDU VE FİKİR AYRILIĞI YAŞADIK
 

  Kastamonuspor 1966’daki görevinden istifa ettiğini belirten ve açıklamalarda bulunan Ahmet Baysan, 4 yıldır kulübün yükünü sırtlayan isimlerden biri olduğunu vurgulayarak, oluşturulan yeni yönetimle fikir ayrılıklarına girdiğini ve istifa kararı aldığını açıkladı. Baysan şöyle konuştu. 
YENİ DÖNEMDE PROFESYONELCE ÇALIŞMAK İSTEDİM

Baysan; şu açıklamayı yaptı; “Metehan Babaş’ın istifasının ardından Salim Arpacıoğlu’nun geçici olarak başkanlığı üstlendiği süreçte istifa kararı almıştım ancak Salim Arpacıoğlu’nun isteği üzerine bu kararımdan vazgeçerek çalışmaya devam ettim. Salim Arpacıoğlu’na, bir kulübün başarılı olabilmesi için neler yapması gerektiğini uzun uzun anlattım ve yorulduğum için yeni yönetimde görev almak istemediğimi söyledim. Kendisi de, yeni yönetimde görev almamın kulüp menfaatine olacağını ve devam etmem gerektiğini belirtti. Bende kendilerine kulübün kurulduğu günden bu yana ailemden ve sevdiklerimden fedakarlık yaptığımı belirterek, bundan sonra çalışmam halinde profesyonelce çalışacağımı dile getirdim.

ÇOK KOMİK BİR RAKAM TEKLİF EDİLDİ 

Sayın Salim Arpacıoğlu’na, Kastamonuspor 1966’da görev yaptığım süreç içerisinde Kastamonu sevdasıyla çalıştığımı ancak yeni süreçte görev yapmam halinde belirli bir bedel karşılığında görevimi sürdürebileceğimi vurguladım bu isteğimi dile getirirken diğer kulüplerden de örnekler verdim. Bu çerçevede kulüpte her sorunla yakından ilgilenecek Kulüp Genel Menajerliği’ni yapabileceğimi kendisine söyledim. Yaptığım teklife ilk etapta sıcak bakıldı ama daha sonrasında ise bana çok komik bir rakam teklif edildi. Bu nedenle fikir ayrılığına düştük, bu şartlarda devam etmemin kulübe fayda sağlamayacağını belirterek istifa kararı aldım. 

YENİ YÖNETİM UMARIM BAŞARILI OLUR

Kastamonuspor 1966'yı iki sezon arka arkaya şampiyon yapma başarısı gösteren ekipte yer alan bir isim olarak Kastamonu isminin çok daha iyi yerlerde temsil edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kastamonu bunu hak ediyor. Bu başarıların tekrar yakalanması için sac ayaklarının oluşturulması gerekiyor. Yönetim, teknik heyet, finans ve taraftar ile medya ayaklarının yere sağlam basması gerekiyor. Kastamonuspor 1966'da yapılan olağanüstü genel kurulla güçlü bir yönetim oluşturuldu, bu yönetim kurulu umarım başarılı olur.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV