Kırmızı-siyahlılara transfer yasağı geldi KSK’YA ŞOK

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kastamonuspor 1966’nın transfer tahtasını kapattı.

  Kırmızı-siyahlılara transfer yasağı geldi KSK’YA ŞOK
banner72Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kastamonuspor 1966’nın transfer tahtasını kapattı.

Geride bıraktığımız sezonda yaşadığı maddi sıkıntılarla sık sık gündeme gelen Kastamonuspor 1966’ya bir şokta federasyondan geldi.

Geçtiğimiz sezon kadroda yer alan futbolculara 4 milyon lira civarında borcu bulunan ve bu borçtan dolayı futbolcuların hemen hemen hepsinin federasyona şikayet ettiği kırmızı-siyahlıların transfer tahtasının federasyon tarafından kapatıldığı öğrenildi.

ŞİMDİ NE OLACAK?

Kulüpten yüklü miktarda alacağı bulunan Abdulaziz Solmaz, Artun Akçakın, Ayhan Gürbüz, Bahri Can Avcı, Enes Subaşı, Erkan Taşkıran, Kemal Tokak, Muharrem Ozan Cengiz, Ozan Kılıçoğlu, Şaban Özel, Yakup Yiğit, Ahmet Bahçıvan, Bulut Kaya, Sinan Akaydin, Soner Dikmen, Yasin Yener, Oğuzhan Öztürk, Mustafa Çakır, Muhammet Birkan Tetik ve Orkun Dervişler sezonun sona ermesi ile birlikte federasyona başvurarak sözleşmelerini tek taraflı olarak fes etmişti. Futbolcuların takımdan ayrılmasına rağmen kulübün bu isimlere olan yaklaşık 4 milyon TL’lik borcu ise duruyor.

TRANSFERLER İPTAL OLABİLİR

Kadrosunda yalnızca Bekir Sevgi, Muhammet Haşim Çoban, Abdurrahman Kuyucu, Faruk Öcal, Niyazi Batuhan Salmaz, Oğuzhan Doğan, Sefa Mücahid Çirişoğlu ve Murat Kara kalan birçok yeni isimle ön protokol imzalayan kırmızı-siyahlı yönetimin izleyeceği yol haritası merak ediliyor.

Ön protokol imzaladığı futbolcularla peşinat konusunda sıkıntı yaşadığı ve resmi sözleşmelerin henüz imzalanmadığı düşünülürse temsilcimiz transfer yasağını kaldıramadığı takdirde büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER