Keloğlu mu, Küpoğlu mu?

Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Kastamonu AKFS 15. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Adem Keloğlu ile Abdullah Küpoğlu’nun listeleri yarışacak.

Keloğlu mu,  Küpoğlu mu?

 

Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 15. Olağan Genel Kurul toplantısını 20 Haziran Cumartesi günü Kuzeykent Hasan Doğan Yerleşkesi’nde bulunan Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirecek.

Saat 14.00’de başlayacak olan kongrede mevut başkan Adem Keloğlu ile Kastamonu Yıldızları Spor Kulübü Başkanı Abdullah Küpoğlu’nun listelerinin yarışması bekleniyor.

KÜPOĞLU’NDAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Kastamonu Yıldızları Spor Kulübü Başkanı Abdullah Küpoğlu, Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan kongrede ASKF başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Küpoğlu başkanlık açıklamasında şunları söyledi;

“Başkanlık görevini yürüttüğüm Kastamonu Yıldızları Spor Kulübünde uygulamaya gayret ettiğim vizyonu Kastamonu’daki amatör spor kulüplerinin bütününde uygulamak, değişimi hissettirmek ve yaşatmak, Kastamonu sporunu il dışına açmak, “yerelde kalalım ama bizim kontrolümüzde olsun” anlayışı yerine “büyüyelim, gelişelim yerelde kalmasın ama bizim kontrolümüzde olsun” anlayışını benimsetmek ve amatör sporu 35 yıldır süre gelen bütün alışılmışlıkların dışına çıkarabilmek için 20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasayonu (ASKF) Genel Kurulunda Başkanlığa adayım.”Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER