Keçiörengücü maçından sonra KARTLAR YENiDEN DAĞITILACAK!

Kastamonuspor 1966’da devrenin son maçından sonra kartlar yeniden dağıtılacak. Gidecek ve kalacak isimleri Keçiörengücü maçından sonra belirleyecek olan Teknik Direktör Kemal Kılıç, transferdüğmesine basarak, Başkan Metehan Babaş ve Yönetim Kurulu’na transfer listesini sundu.

Keçiörengücü maçından sonra KARTLAR YENiDEN DAĞITILACAK!

 

Kastamonuspor 1966’da devrenin son maçından sonra kartlar yeniden dağıtılacak. Gidecek ve kalacak isimleri Keçiörengücü maçından sonra belirleyecek olan Teknik Direktör Kemal Kılıç, transferdüğmesine basarak, Başkan Metehan Babaş ve Yönetim Kurulu’na transfer listesini sundu.
Keçiörengücü maçından sonra devre arasına girecek Kastamonuspor 1966’da, Pazar gününden itibaren transfer düğmesine basılacak. Bu hafta içi takımdan gidecek ve kalacak isimleri belirleyecek olan teknik heyet, dört günlük iznin ardından başlayacak Antalya kampına kadar ise transferlerin önemli bir bölümünü tamamlamak istiyor. Kadroya 5 ya da 6 ismi dahil edeceklerini belirten Teknik Direktör Kemal Kılıç, transfer listesini hazırlayarak yönetime sundu. Kırmızı siyahlıları önümüzdeki hafta yoğun bir transfer mesaisi bekliyor. 
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER