banner38

Müzik indir

banner46

banner47

13 Temmuz 2020 Pazartesi

KASTAMONUSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nin park alanında kurulan inşaat şantiyesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Hafta içinde Kastamonu’da olacağını ve merak edilen tüm soruları cevaplayacağını söyleyen Aygün, “Konu ile ilgili ilimizde herkesle temas içerisindeyim. Kastamonumuz yada Kastamonusporumuz asla sahipsiz değildir” dedi.

15 Haziran 2020 Pazartesi 11:28
KASTAMONUSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR
 

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kastamonu ve GMG Kastamonuspor’un asla sahipsiz olmadığını söyledi. GMG Kastamonuspor’un İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nin park alanında kurulan inşaat şantiyesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

Sosyal medya hesabından konu ile ilgili değerlendirme yapan GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, hafta içinde Kastamonu’da olacağını ve merak edilen tüm soruları cevaplayacağını söyledi. 

Cengiz Aygün, “Konuları yakından takip ediyorum ve yakıp yıkmadan bu işleri çözmeye çalışıyoruz. Asla duyarsız değilim, benim hiç kimseden bir beklentim yok, olmadı, olmayacakta… Önümüzdeki hafta nasipse memlekete geleceğim, sorduğunuz bütün soruların cevaplarını orada sizlere vereceğim. Ayrıca GMG Kastamonuspor Başkanı ve Yönetim Kurulu da gerekli çalışmaları ve temasları yapmaktadır. Konu ile ilgili ilimizde herkesle temas içerisindeyim, şimdilik cevabım bu kadar. Kastamonu’muz yada Kastamonusporumuz asla sahipsiz değildir...” dedi.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV