Kastamonuspor, Pazar günü sezonun en kritik maçlarından birini oynayacak “ZORU KOLAYA ÇEVİRECEK OLAN BİZİZ”

Son haftalarda yaşadığı sürpriz puan kayıpları ile liderlik şansını tepen GMG Kastamonuspor, Pazar günü sezonun en kritik maçlarından birinde Bayburt İl Özel İdarespor’u konuk edecek. Bayburt İl Özel İdarespor ve Elazığspor’u mağlup ederek devreye girmek istediklerini dile getiren Ahmet Yıldırım, “Bayburt takımı iyi bir takım. Zor maç ama kolaya çevirecek olan da biziz” dedi.

 Kastamonuspor, Pazar günü sezonun en kritik maçlarından birini oynayacak   “ZORU KOLAYA ÇEVİRECEK OLAN BİZİZ”

 

Son haftalarda yaşadığı sürpriz puan kayıpları ile liderlik şansını tepen GMG Kastamonuspor, Pazar günü sezonun en kritik maçlarından birinde Bayburt İl Özel İdarespor’u konuk edecek.

Bayburt İl Özel İdarespor ve Elazığspor’u mağlup ederek devreye girmek istediklerini dile getiren Ahmet Yıldırım, “Bayburt takımı iyi bir takım. Zor maç ama kolaya çevirecek olan da biziz” dedi.

Gazi Stadı’nda oynadığı son 2 karşılaşmada da mağlup olarak taraftarlarını üzen GMG Kastamonuspor, Pazar günü oynanacak olan Bayburt İl Özel İdarespor karşılaşmasını kazanarak nefes almak istiyor.

Lig lideri Bandırmaspor’un 6 puan gerisinde 6’ncı sırada bulunan kırmızı-siyahlılar için bu karşılaşma yeniden doğuş anlamı ifade ediyor.  Geçtiğimiz hafta Sakaryaspor’a mağlup olarak Play-Off potasından çıkan temsilcimiz Bayburt İl Özel İdarespor maçından alacağı galibiyetle hem yeniden Play-Off potasına yükselmek hem de zirve ile arasında ki puan farkının açılmasına engel olmak istiyor.

Son haftalarda yaşadığı sürpriz puan kayıpları ile zirve şansını tepen GMG Kastamonuspor, ilk devrenin son 2 haftasında puan kaybı yaşamak istemiyor. Pazar günü Gazi Stadı’nda Bayburt İl Özel İdarespor’u konuk edecek kırmızı-siyahlılar ilk devrenin son maçında ise grubun zayıf takımlarından Elazsığspor’a konuk olacak. Bu karşılaşmalardan alınacak olan sonuçlar temsilcimizin bu sezonki hedefini belirleyecek.

 Zorlu karşılaşmalar öncesi GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım; “Ama bizim takım kapasitemiz lider olabilecek bir seviyede. Oyuncular bunu anladı, hepimiz anladık. İlk devredeki son 2 maçımızı kazanıp ikinci yarıya çok umutlu bakmak istiyoruz. Takımımız iyi. Mücadele anlamında iyi. Liderlik veya Play-Off içinde olma şansımız var bunu iyi değerlendirmek istiyoruz. Bayburt takımı iyi bir takım. Zor maç ama kolaya çevirecek olan da biziz.”

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER