Kamp başladı SOĞUK HAVADA 2. DEVRE MESAiSi

Kastamonuspor 1966’nın 2.devre hazırlık kampı İsmail Dikmenli Tesisleri’nde başladı. 30 Aralık’a kadar hazırlıklarını Kastamonu’da sürdürecek olan kırmızı siyahlılar, dün ilk antrenmanlarını yaparak 2.devre için startı verirken, Teknik Direktör Kemal Kılıç, futbolcularıyla antrenman öncesi bir toplantı yaptı.

Kamp başladı SOĞUK HAVADA  2. DEVRE MESAiSi

  

Kastamonuspor 1966’nın 2.devre hazırlık kampı İsmail Dikmenli Tesisleri’nde başladı. 30 Aralık’a kadar hazırlıklarını Kastamonu’da sürdürecek olan kırmızı siyahlılar, dün ilk antrenmanlarını yaparak 2.devre için startı verirken, Teknik Direktör Kemal Kılıç, futbolcularıyla antrenman öncesi bir toplantı yaptı. Futbolcularına 2.devre için başarılar dileyen Kılıç, oyuncularına geriye
kalan 17 haftalık maratondaki hedeflerini anlattı.

ÖNCE SAVUNMA 
SONRA HÜCUM

2.devre hazırlıklarında önce savunmasını güçlendirecek olan Kemal Kılıç, futbolcularına takım savunmasının önemini aşılayacak. Savunmaya yapılacak takviyeler sonrası, yapılacak idmanlarla berabere KSK 1966 savunmasını iyileştirmeyi planlayan deneyimli teknik adam, daha sonra ise KSK 1966’nın gol yollarındaki sıkıntısını gidermek için kolları sıvayacak. 

KAFASINDAKİ 
KADROYU NETLEŞTİRECEK

KSK 1966’nın başında 2 maça çıkan ve bir türlü kafasındaki kadroyu belirleyemeyen Kılıç, yapılacak transferlerle ve futbolcularının idmanlarda ki  performanslarıyla kafasındaki ilk 11’i kısa bir süre içerisinde oluşturacak. Hatayspor maçına kadar az pozisyon veren, takım oyunu oynayan ve gol yollarında daha etkili bir Kastamonuspor 1966 yaratmak isteyen Kılıç, bu doğrultu da dün ilk çalışmasını gerçekleştirdi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2017, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER