İsmail Ertekin’in kararı bugün belli olacak TAMAM MI? DEVAM MI?

Kırmızı siyahlıların üst üste aldığı mağlubiyetlerden sonra gözler Teknik Direktör İsmail Ertekin’e çevrildi. Deneyimli teknik adam bugün yapacağı basın toplantısıyla birlikte, Kastamonuspor 1966’daki geleceği hakkında kararını açıklayacak.

İsmail Ertekin’in kararı  bugün belli olacak TAMAM MI?  DEVAM MI?

 

Kırmızı siyahlıların üst üste aldığı mağlubiyetlerden sonra gözler Teknik Direktör İsmail Ertekin’e çevrildi. Deneyimli teknik adam bugün yapacağı basın toplantısıyla birlikte, Kastamonuspor 1966’daki geleceği hakkında kararını açıklayacak. 
Sancaktepe Belediyespor maçından sonra yaptığı açıklamada veda mesajı veren deneyimli teknik adam İsmail Ertekin’in bugün bir basın açıklaması yapması bekleniyor. Yapacağı basın açıklamasıyla kararının değişip, değişmediğini de kamuoyuna açıklamış olacak olan Ertekin, Kastamonuspor 1966’nın başında çıktığı 11 maçta, 4 mağlubiyet, 6 galibiyet ve 1 beraberlik aldı. Sarıyer, İnegöl ve Sancaktepe Belediyespor maçlarının kaybedilmesiyle büyük bir üzüntü yaşayan tecrübeli teknik adam, son oynanan Sancaktepe maçından sonra istifanın eşiğine gelerek, nihai kararını Salı günü yapacağı basın toplantısında vereceğini belirtti. Ertekin Pazar günü Sancaktepe maçından sonra “İşimiz rast gitmiyor ama bundan sonra inşallah Kastamonuspor 1966’nın işi rast gider” açıklamasında bulunmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER