İsmail Ertekin görevi bıraktı ve son açıklamasını yaptı TAKIM BÜTÜNLÜĞÜNÜ BİR TÜRLÜ YAKALAYAMADIK

Kastamonuspor 1966’da üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra, İsmail Ertekin ve Kastamonuspor 1966 Yönetimi karşılıklı olarak yolları ayırma kararı aldı. 11 Hafta önce göreve gelen deneyimliteknik adam İsmail Ertekin, kırmızı siyahlıların başında, 6 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı. Ertekin yaptığı son açıklamada, “Takım bütünlüğünü bir türlü yakalayamadık” dedi.

İsmail Ertekin görevi bıraktı ve son açıklamasını yaptı TAKIM  BÜTÜNLÜĞÜNÜ BİR TÜRLÜ  YAKALAYAMADIK

 

Kastamonuspor 1966’da üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra, İsmail Ertekin ve Kastamonuspor 1966 Yönetimi karşılıklı olarak yolları ayırma kararı aldı. 11 Hafta önce göreve gelen deneyimliteknik adam İsmail Ertekin, kırmızı siyahlıların başında, 6 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı. Ertekin yaptığı son açıklamada, “Takım bütünlüğünü bir türlü yakalayamadık” dedi.
2.Hafta Tokatspor mağlubiyetiyle Tarık Daşgünle yollarını ayıran Kastamonuspor 1966, takımın başına getirdiği İsmail Ertekin’le de ayrılık kararı aldı. 11 hafta boyunca Kastamonuspor 1966’yı çalıştıran deneyimli teknik adam, Sarıyer, İnegölspor ve SancaktepeBelediyespor maçlarının kaybedilmesi sonucu görevi bırakma kararı aldı. Kırmızı siyahlı yönetimle bir araya gelerek kararını açıklayan Ertekin, dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nden ayrıldı. Pazar günü Sancaktepe mağlubiyetinden sonra istifa kararı alan Ertekin, basın mensuplarına yaptığı açıklamada takım bütünlüğünü bir türlü yakalayamadık dedi.

İSMAİL ERTEKİN: TAKIM BÜTÜNLÜĞÜNÜ BİR TÜRLÜ YAKALAYAMADIK

Dün bir basın açıklaması yapan Kastamonuspor 1966 Eski Teknik Direktörü İsmail Ertekin “Kastamonu’ya iyi işler yapmak için gelmiştik ama bir türlü takım bütünlüğünü yakalamayı başaramadık. SancaktepeBelediyespor yenilgisi sonrasında da bırakmanın en doğru karar olacağını düşündük. Kastamonuspor 1966'ya başarılar diliyorum ve hedeflediği noktaya en kısa zamanda ulaşmasını temenni ediyorum. Görev yaptığım süre zarfında destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

ERTEKİN DÖNEMİ 68 GÜN SÜRDÜ

Tarık Daşgün’ün görevine son verilmesiyle birlikte, 14 Eylül’de göreve gelen Teknik Direktör İsmail Ertekin, Kastamonuspor 1966’nın başında 11 maça çıktı. Bu maçlarda, Mersin İdman Yurdu, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Etimesgut Belediyespor, Tuzlaspor, Eyüpspor ve Kocaeli Birlikspor’u mağlup eden Ertekin, Menemen Belediyespor, Sarıyer, İnegölspor ve SancaktepeBelediyespor maçlarından mağlubiyetle ayrıldı. Ertekin döneminde Kastamonuspor 1966 sadece Sivas Belediyespor ile berabere kaldı. 
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER