Ilgaz Gran Fondo Bisiklet yarışları nefes kesti Kastamonu’dan 3 derece

banner38

banner39

banner29
16 Ağustos 2018 Perşembe

Ilgaz Gran Fondo Bisiklet yarışları nefes kesti Kastamonu’dan 3 derece

Kastamonu Valiliği, Kastamonu Belediye Başkanlığı, Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ve Kastamonu Amorium Bisiklet Spor Kulübü katkıları ile gerçekleştirilen Ilgaz Gran Fondo Bisiklet Yarışları ilimizde düzenlendi.

31 Temmuz 2018 Salı 09:19
Ilgaz Gran Fondo Bisiklet yarışları nefes kesti  Kastamonu’dan 3 derece
 

Kastamonu Valiliği, Kastamonu Belediye Başkanlığı, Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ve Kastamonu Amorium Bisiklet Spor Kulübü katkıları ile gerçekleştirilen Ilgaz Gran Fondo Bisiklet Yarışları ilimizde düzenlendi.

29 Temmuz Pazar günü düzenlenen yarışlar toplam 114 sporcunun katılımı ile 19-29, 30-39, 40-49, 50+ yaş erkek ve bayanlar kategorilerinde düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı’ndan startı verilen yarışlar 86 ve 96 km’lik iki etap halinde düzenlendi. Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin de yer aldığı güzergahta gerçekleşen mücadeleler renkli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

İlimizden yarışlara katılan Kastamonu Topraksu Spor Kulübü’nden Murat Kuntay Açan 40-49 erkeklerde birinci olurken, aynı kategoride Hüseyin Vardal ikinci, 50+ erkeklerde ise Murat İşçimen üçüncü oldu.

Yapılan her iki yarış sonunda Cumhuriyet Meydanı’ndaki ödül töreninde derece elde eden sporculara ödülleri Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Özcan Güler, Kastamonu Bisiklet İl Temsilcisi Özden Karagülleoğlu, federasyon yetkilileri ve hakemler tarafından verildi.

19 – 29 ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

Duran Akbaş

AFIDER

2

Alper Köroğlu

Trakya Bisiklet Spor Kulübü

3

Cem Fidan

9 Eylül Cycling Team

 

30 – 39 ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

Mustafa Şirin

Alanya Doğa Sporları Kulübü

2

Okan Türk

Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü

3

Yunus Yetkin

Aytemiz Alanyaspor

 

40 – 49 ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

Murat Kuntay Açan

Kastamonu Topraksu

2

Hüseyin Vardal

Kastamonu Topraksu

3

Zafer Alpakurt Pala

Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü

 

50+ ERKEKLER KLASMANI

 

DERECE

ADI SOYADI

KULÜBÜ

 

1

İsmail İltir

Nashira Cycling Team

 

2

Mustafa Taşyıldız

Ferdi

 

3

Murat İşçımen

Kastamonu Topraksu

 

KADINLAR KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

Rafiye Başat

İzgem Spor Kulübü

2

Özge Şeçkin

Peloton İstanbul Bisiklet ve SK

3

Çiğdem Dalgıç

Ferdi

 

19 – 29 ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

1

Sefa Toros

2

İsmail Çavuşoğlu

3

Egemen Mercanlıoğlu

 

30 – 39 ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

1

Gökhan Uzuntaş

2

Mehmet Can Balcı

3

Serhat Yılmaz

 

40 – 49 ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

1

Turgay Germen

2

Murat Enç

3

Haşim Köksal

 

 

50+ ERKEKLER KLASMANI

DERECE

ADI SOYADI

1

Zafer Yalın

2

Ali Rıza Fırıncı

3

Pıyerre Bastım

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV