'İleride daha iyi olacaklar'

Kastamonu Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Selim Çimen, Samsun GSK’ya karşı Kadınlar 2’nci Lig E Grubu ilk maçında alınan 34-44’lük mağlubiyet sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Sonuçtan çok sürecin memnuniyet verici olduğunu söyleyen Çimen, her geçen hafta daha iyi olacaklarını söyledi.

'İleride daha iyi olacaklar'
banner72

Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün alt yapı takımı olarak projelendirilen ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleriyle mücadele eden Kastamonu GSK’nin, Kastamonu hentbol alt yapısının gelişimi için önemli olduğunu söyleyen Çimen, desteğin devam etmesi noktasında temennisini dile getirdi.

Çimen’in açıklamaları şu şekilde: “İlk defa mücadele ettiğimiz 2’nci Lig’de, pandemi sürecinde çok antrenman yapamamamıza rağmen, ilk maçımızda Samsun gibi alt yapısı güçlü bir kulübe 34 gol attık. Rakibimizin hızlı hücumlarını durdurabilseydik maç kafa kafayaydı. Yediğimiz 44 golün yarısını hızlı hücumdan yemişiz” dedi.

Çimen: “Bazı oyuncularımızdan beklediğimiz performansı alamadık. Ama ileride daha iyi olacaklar. Özellikle Atiye ve Derya çok etkili oyun ortaya koydular. Diğer kızlarımız da oynadıkça tecrübe kazanarak daha etkili bir takım olacağız. Sonuçtan çok maç içindeki mücadele ve güzel oyunlarından dolayı sporcularımı tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

DESTEĞİN DEVAM ETMESİ TEMENNİSİ
Çimen son olarak: “Maçı izlemeye gelen protokoldekilere ve diğer bütün veli ve seyircilere çok teşekkür ediyoruz. Maçımıza gelip protokolden maçı izlemeye gelen değerli spor severler, Kastamonu hentbol alt yapısının güçlenerek devam etmesi için büyük bir umut kaynağı oldu. Bizi desteklemeye devam etmelerini rica ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER