HDI'dan İstanbul KSK'ya tam destek

İSTANBUL Kastamonuspor Kulüp Başkanı İlker Dilek ve Yönetim Kurulu Üyesi Necil Ülgen, Türk sporuna verdiği büyük desteklerle adından söz ettiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nu ziyaret etti

HDI'dan İstanbul KSK'ya tam destek

 

İSTANBUL Kastamonuspor Kulüp Başkanı İlker Dilek ve Yönetim Kurulu Üyesi Necil Ülgen, Türk sporuna verdiği büyük desteklerle adından söz ettiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmede Türk sporunun mevcut durumu ve daha iyi bir noktaya nasıl getirilebileceği üzerine yapılan sohbetin ardından başkanımız, Hancıoğlu’na kulübün mevcut faaliyetleri ve yakın zamanda hayata geçirilecek projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

HDI Sigorta Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede Hancıoğlu yaptığı açıklamada, “İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü olarak gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerden çok etkilendim. HDI Sigorta ailesi olarak da bundan sonra gerçekleştirilecek projelerde bu takımın ve gençlerimizin yanında olacağımızı ifade etmek isterim. Hem Türk sporuna hem de gençlerimize elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Dilek, toplantının ardından günün anısına Ceyhan Hancıoğlu’na isminin yazılı olduğu 37 numaralı kulüp formasını takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER