Müzik indir

29 Kasım 2020 Pazar

Erdoğan: Tedbir almaya mecburuz ve alacağız

HDI'dan İstanbul KSK'ya tam destek

İSTANBUL Kastamonuspor Kulüp Başkanı İlker Dilek ve Yönetim Kurulu Üyesi Necil Ülgen, Türk sporuna verdiği büyük desteklerle adından söz ettiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nu ziyaret etti

11 Kasım 2020 Çarşamba 09:57
HDI'dan İstanbul KSK'ya tam destek
 

İSTANBUL Kastamonuspor Kulüp Başkanı İlker Dilek ve Yönetim Kurulu Üyesi Necil Ülgen, Türk sporuna verdiği büyük desteklerle adından söz ettiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmede Türk sporunun mevcut durumu ve daha iyi bir noktaya nasıl getirilebileceği üzerine yapılan sohbetin ardından başkanımız, Hancıoğlu’na kulübün mevcut faaliyetleri ve yakın zamanda hayata geçirilecek projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

HDI Sigorta Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede Hancıoğlu yaptığı açıklamada, “İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü olarak gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerden çok etkilendim. HDI Sigorta ailesi olarak da bundan sonra gerçekleştirilecek projelerde bu takımın ve gençlerimizin yanında olacağımızı ifade etmek isterim. Hem Türk sporuna hem de gençlerimize elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Dilek, toplantının ardından günün anısına Ceyhan Hancıoğlu’na isminin yazılı olduğu 37 numaralı kulüp formasını takdim etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV