Müzik indir

26 Eylül 2020 Cumartesi

GMG Kastamonuspor’da olağanüstü kongre gerçekleştirildi GMG KASTAMONUSPOR’DA YENİ BAŞKAN ENES EGE AYGÜN

GMG Kastamonuspor’da olağanüstü kongre dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün 21 yaşındaki oğlu Enes Ege Aygün, kırmızı-siyahlıların 5’inci başkanı oldu. Aygün yaptığı konuşmada, “GMG Kastamonuspor’u da azim, gayret, birliktelik ve her şeyden önce Allah’ın izniyle 1. Lige çıkarmak için uğraş vereceğiz. Allah bu görevde bizleri utandırmasın” dedi.

24 Ocak 2020 Cuma 09:40
 GMG Kastamonuspor’da olağanüstü kongre gerçekleştirildi  GMG KASTAMONUSPOR’DA  YENİ BAŞKAN ENES EGE AYGÜN
 

 

TFF 2. Lig’de devreye Tuzlaspor ve Kırşehir Belediyespor galibiyetleri ile başlayan GMG Kastamonuspor’da olağanüstü kongre dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Kongreye tek aday olarak giren GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün 21 yaşındaki oğlu Enes Ege Aygün, kırmızı-siyahlıların 5’inci başkanı oldu.

Mahir Altıkulaç, Metehan Babaş, Salim Arpacıoğlu ve Erkan Özcan’ın ardından bayrağı devralan Enes Ege Aygün aynı zamanda dünyanın en genç başkanı unvanının da sahibi oldu.

“BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

Kongrede konuşan Enes Ege Aygün şunları söyledi; “Sevgili yönetim kurulu üyelerim, sayın geçmiş dönem başkanlarım ve yönetimleri ve siz değerli basın mensubu arkadaşlarım. Bugün hem benim için hem de Kastamonuspor ve siz değerli yönetim kurulu üyelerim için özel ve anlamlı bir gün. GMG Kastamonuspor, benden önce görev yapan 4 başkanımın ve yönetimlerinin sayesinde önemli başarılara imza attı. Her birine sizlerin huzurunda teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Yönetimdeki arkadaşlarımın bir kısmıyla zaten birlikte çalıştık, emek verdik, ter döktük. Ancak bugün bir bayrak değişimi oldu ve göreve biz geldik. Tabi ki yönetimde yeni arkadaşlarımız var ve bu arkadaşlarımız da bu kulüp için gecesini gündüzüne katarak çalışacak.

Biz bugün itibariyle her şeyi bir kenara bırakarak çalışacağız. Birlik olacağız ve inşallah birlikte başaracak birlikte kazanacağız. GMG Kastamonuspor’u da azim, gayret, birliktelik ve her şeyden önce Allah’ın izniyle 1. Lige çıkarmak için uğraş vereceğiz.

Tabii sportif başarının yanı sıra mali tablomuzda da başarı sağlamalıyız. Biz bunun bilincinde olan yeni bir ekibiz. Ben tüm arkadaşlarıma güveniyorum. Birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız hiç bir engel yok. Allah bu görevde bizleri utandırmasın. Sağ olun var olun”

Olağanüstü kongreye Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu ile AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’de katıldı.

YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Enes Ege Aygün, Metehan Hamzaoğlu, Mustafa Özsoy, İbrahim Doğan, Orhan Hazer, Tolgahan Özcan, Adem Bodur, Burak İzbeli, Hasan Kerim Demir, Ardahan Acar, Hasan Yıldız, Mustafa Mert Yılmaz, Mücahit Tutlu, Utku Uzunoğlu, Serkan Kahraman.

Yönetim Kurulu Yedek Listesi

Ali Kınay, Cahit Cebeci, Murat Çendek, Hayati Bülbül, Mesut Küçük.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV