GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al Umutsuz değilim

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, yarın deplasmanda oynayacakları Bodrum Belediyesi Bodrumspor karşılaşmasını iyi hazırlandıklarını söyleyerek, “Umutsuz değilim” yorumunda bulundu.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al  Umutsuz değilim

 


  GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, yarın deplasmanda oynayacakları Bodrum Belediyesi Bodrumspor karşılaşmasını iyi hazırlandıklarını söyleyerek, “Umutsuz değilim” yorumunda bulundu.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, yarın deplasman oynayacakları Bodrum Belediyesi Bodrumspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Hafta boyunca karşılaşmaya hazırlandıklarını ifade eden Al, “Hafta boyunca iyi hazırlandık, hazırlıklarımız da devam ediyor. Mevcut kadromuzla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bodrum maçında da umutsuz değilim. İnşallah iyi olacak” dedi.

“MEVCUT KADROMUZLA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Ömer Gür’ün sakatlığının kendileri açısından kötü olduğunu yineleyen kurt teknik adam, “Karacabey maçında sakatlanan Ömer Gür dışında şu anda bir eksiğimiz yok. Daha önce de söyledim Ömer çok yönlü bir oyuncu, takımın çok önemli bir parçasıydı. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Mevcut kadromuzla mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

“HER TAKIM BİZE GÖRE BİRAZ DAHA ŞANSLI”

‘Her takım bize göre biraz daha şanslı diyen Ekrem Al, konuşmasını şu şekilde sürdürdü;

“Bodrum’u analiz ettik. Her takım bize göre biraz daha şanslı. Sayısal olarak şanslılar, hamle yapma şansları daha yüksek. Biz kiminle oynarsak oynayalım kendi oyunumuza bakacağız. Rakip iyi kötü, güçlü zayıf bunu düşünmüyoruz. Kendimize bakıyoruz. Varlığımızı sahaya yansıtabilmek bize yeterli. Biz kendimiz iyi oynarsak her zaman her yerden puan alabilecek güçteyiz. Devamlılığımız önemli onu da inşallah sağlayacağız. Futbolcularımızın çalışmaları, kendilerini ortaya koymaları son derece iyi. Bana bu yetiyor.

“PUAN PUANDIR”

Futbolcularımız Karacabey maçından 3 puan alamadıklarını üzülüyorlar. Ortaya koydukları mücadele, takım için kendilerini ortaya koymaları, motivasyonları 3 puanla başlamayı ne kadar çok istediklerini gösterdi. İlk maçlar zordur, yazı tura gibidir ama oynadıkları oyun, kaçırdıkları goller futbolcuları üzdü. Her zaman puan puandır. Hafta boyunca da puanla başlamanın moraliyle hazırlandık.”

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER