GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al HİÇBİR RAKİPTEN ÇEKİNMİYORUZ

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, pazar günü oynanacak olan Karacabey Belediyespor maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Sezonun açılış karşılaşmasının önemli olduğunu söyleyen teknik adam, galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al HİÇBİR RAKİPTEN ÇEKİNMİYORUZ

 

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, pazar günü oynanacak olan Karacabey Belediyespor maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Sezonun açılış karşılaşmasının önemli olduğunu söyleyen teknik adam, galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

Takımın genel durumu hakkında bilgilendirmelerde de bulunan Al, takıma güvendiğini ve hiçbir rakipten çekinmediğini söyledi. Kendi içlerinde çok iyi bir ortam yakaladıklarını belirten teknik adam, kadro derinliği olmadığından dolayı problem yaşayabilecekleri öngörüsünü paylaştı.

 

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, pazar günü oynanacak olan Karacabey Belediyespor maçı öncesinde önemli açıklamalar yaptı.

Mevcut kadronun en iyisi için mücadele edeceğini vurgulayan Teknik Direktör Ekrem Al; “Elimizde kısıtlı bir kadro olduğunu her zaman söylüyorum. Ama mevcut on birimiz en iyisini ortaya koyacaktır emin olun, bu durumdan kimsenin şüphesi olmasın. Hafta boyunca toplantılar gerçekleştirdik, futbolcular kendi aralarında toplantılar yaptılar. Maçın önemini özümsüyorlar. Motivasyon, istek ve mücadele anlamında hiçbir sıkıntı yok” dedi.

“SAKAT-CEZALI OYUNCULAR OLDUĞUNDA İŞİMİZ ZOR”

Teknik adam, sakat-cezalı oyuncu olduğunda sıkıntı yaşayabileceklerini belirterek; “Benim endişem geleceğe yönelik. Transfer açılmazsa sakat ya da cezalı oyuncu olduğunda biz çok zor durumda kalırız. Yoksa bu ligde biz de varız bizim takım da iyi takım. Saha içerisinde biraz oynamalar yapacağız, mevki devşirmeleri yapacağız. Şu andaki şartlarda buna mecburuz. Böyle olsa da takımıma güveniyorum. Çalışma azimleri, tempoları, istekleri iyi. Şu ana kadar takımla yaşadığım hiçbir problem yok. Kadro derinliği, rotasyon sıkıntısı çekebiliriz. Kampta oynadığımız hazırlık maçlarını çok beğendim, takım çok iyi gözüküyordu. Elimizde bir ekip var ama 40 haftalık maratonda derinliği yakalayamamak düşündürüyor. Sakat-cezalı oyuncular olduğunda işimiz zor. Şu an için transfer yasağı noktasında gelişme yok. Önümüzde 3 hafta var. Kastamonu zor duruma düştü diye sinmem, kimse sinmesin bu takımı sindirmesin. Burada futbolcuların alacak-verecek problemi yok, tesis güzel her şey güzel. Kendi içimizde problemimiz yok. Problem takım derinliği. Çok iyi bir topluluk var ama azız” ifadelerini kullandı.

Gelecek vaat eden genç oyuncuların olduğunu yine vurgulayan Al; “Genç oyuncularımız gelişim gösteriyorlar ama gerideler. Bir sezon boyunca haftada iki idman yapmışlar dolayısıyla zorlanıyorlar. Gençlerle özel ve ekstra idmanlar yaptık her zaman dediğim gibi gelecek vaat eden gençler var ama bu kısa sürede olacak bir şey değil. Emin olun gençlerden futbolcu çıkacak” dedi.

“KAZANMAK İÇİN ÇIKACAĞIZ”
Teknik adam, sezonun ilk karşılaşmasına ilişkin olarak ise; “Karacabey’in hocası arkadaşım, yaptıklarını az çok tahmin edebiliyorum. Karacabey’in diri bir takım olduğunu tahmin edebiliyorum. Geçen seneki takımı koruyup takviye de yaptılar. Her ne olursa olsun rakibe bakmaksızın biz kendimize bakacağız. Başarabildiğimiz sürece varız, başaramadığımızda yokuz. Biz kendimize göre oynayacağız, inşallah başarılı olacağız. Karacabey, Eyüp veya bir başka takım, ben onlara takılmıyorum, gözümde büyütmüyorum. Ben futbolcularıma güveniyorum. Kazanmak için sahaya çıkacağız. Kimden aşağıdayız, kimden çekineceğiz?” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER