Müzik indir

24 Eylül 2020 Perşembe

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım İSTEK, ARZU, HIRS HER ŞEY VAR

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, 3 maçta aldıkları 7 puanın daha değerli olabilmesi için ilk devrede yaptıkları gibi bir seri yakalamaları gerektiğini söyledi.

30 Ocak 2020 Perşembe 10:22
 GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım  İSTEK, ARZU, HIRS  HER ŞEY VAR
 


GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, 3 maçta aldıkları 7 puanın daha değerli olabilmesi için ilk devrede yaptıkları gibi bir seri yakalamaları gerektiğini söyledi.

·         ‘‘Ben’ yok burada ‘biz’ varız’ diyen Ahmet Yıldırım, “Önemli olan sezon sonunda kupayla buraya gelebilmek. O yüzden var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. İstek, arzu, hırs her şey var. Bizim takımımız her takımı yenebilir” dedi.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, antrenman sonrasında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

Bandırmaspor karşısında aldıkları 1 puana sevinmediklerini, kaybettikleri 2 puana üzüldüklerini ifade eden Ahmet Yıldırım şunları söyledi;

Bandırmaspor karşılaşması için herkesin beklentisi vardı. Biz takımsal anlamda yüzde 60-70 kazanacağımızı düşünüyorduk. Dünyanın en genç başkanı olarak tarihe geçen bir başkanımız var. Ona hediye vermek istiyorduk. Kazanacağımıza inanmıştık. Aşırı konsantreden ilk devre istediğimiz oyunu ortaya koyamadık. Akabinde geriye düştük. Ama hiçbir şekilde moralimiz bozulmadı. 10 kişi kalmamıza rağmen beraberliği yakaladık.

“KAZANDIĞIMIZ 7 PUAN ÖNEMLİ AMA ŞAMPİYON OLAMADIKTAN SONRA BİR ANLAMI YOK”

İlk 3 maçta 7 puan topladık ama önemli olan ilk devrede yaptığımız gibi bundan sonraki periyotta seri yakalayabilmek. Yapacak gücümüz var. Ama her hafta 3 sarı kartlı veya kart cezalısı oyuncumuzun olması. Derin bir kadromuz yok. Malum transfer tahtasını açamayacağız gibi görünüyor. Kulübü mali yönden zorlamak istemiyoruz. Ben hocayım tabi ki transfer isterim ama kulübü mali olarak zorlayacaksa gerek yok. Biz aile ortamını sağladık. 3 maçta aldığımız 7 puanın kıymeti, ilk devrede yakaladığımız gibi bir yapmamız durumunda daha da iyi anlaşılacaktır. Herkesin küme düşer dediği takım, bana bile ‘Küme düşmesin yeter denilen’ takımda iyi bir aile ortamı oluşturduk. Bu ortamın oluşmasından en tepeden, en alta kadar herkesin emeği var. Biz bir ekibiz. Bu takıma manevi açıdan herkesin destek olması gerekiyor. Sezon sonunda ipi göğüsleyeceğiz gibi görünüyor. Kendi oyuncularımız bile artık ‘Biz bu işi başarabiliriz’, ‘Şampiyonluk yarışında varız’ diye konuşuyoruz. Şimdi kazandığımız 7 puan önemli ama şampiyon olamadıktan sonra bir anlamı yok.

 


“BİZİM TAKIMIMIZ HER TAKIMI YENEBİLİR”

2.’likte, play-off’ta başarı ama sezon başında küme düşmesin denilen takımda herkes şimdi kendini övüyor. ‘Ben’ yok burada ‘biz’ varız. O yüzden önemli olan sezon sonunda kupayla buraya gelebilmek. O yüzden var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. İstek, arzu, hırs her şey var. Bizim takımımız her takımı yenebilir.”

“10 KİŞİ OLMAMIZA RAĞMEN 5-6 TANE NET POZİSYONA GİRDİK”

10 kişi olmamıza rağmen 5-6 tane net pozisyona girmemize ve kendi kalemizde pozisyona vermemiz bizim için çok önemliydi. Biz bir ekibiz. 20 kişilik bir ekibimiz var. Herkesin oynama şansı var. Kim oynuyorsa o şansı değerlendirmek zorunda. 10 kişi olmamıza rağmen o kadar net pozisyona giriyorsak galibiyet golünü atmalıydık. Herkes beraberliğe seviniyor ama benim kazanamadığımdan dolayı üzüldüğüm bir maç oldu. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV