Müzik indir

15 Ocak 2021 Cuma

‘Halk perişan halde’

GMG Kastamonuspor takım kaptanı Faruk Öcal Maç oynanmadan kazanılmıyor

GMG Kastamonuspor takım kaptanı Faruk Öcal, Kızılcahamam kampında Transfer Merkez TV’ye konuk oldu. Geçen sezonun değerlendirmesini yapan Öcal, gelecek sezon beklentilerini de paylaştı.

08 Eylül 2020 Salı 10:15
 GMG Kastamonuspor takım kaptanı Faruk Öcal  Maç oynanmadan kazanılmıyor
 

GMG Kastamonuspor takım kaptanı Faruk Öcal, Kızılcahamam kampında Transfer Merkez TV’ye konuk oldu. Geçen sezonun değerlendirmesini yapan Öcal, gelecek sezon beklentilerini de paylaştı.

Geçen sezon kısıtlı bir kadro olmasına rağmen iyi bir performans sergilediklerini belirten Öcal; “Çok kısıtlı bir kadromuz vardı. 13-14 kişiyle sezonu götürmek zorunda kalmıştık. Play-Off dönemi öncesinde de 3-4 aylık bir ara vardı. Kişisel olarak herkes antrenmanını yaptı veya yapmadı. O dönemde maçlar oynanacak mı oynanmayacak mı bilinmiyordu, psikolojik olarak da olumsuz etki altındaydık. Neticede de Play-Off’ta da istediğimiz oyunu sergileyemedik. Aslında çok istiyorduk. Sezon başından beri kimsenin beklemediği bir performans sergileyerek oralara kadar gelmiştik sonucunda da üst lig olsun istiyorduk. Nasip olmadı. Benim açımdan sezon çok iyi geçti. İyi bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum. Hem takımım hem de kendi performansım üzerinden iyi bir sezon geçtiğini düşünüyorum” dedi.

“İNŞALLAH GÜZEL BİR SEZON OLACAK”

Kızılcahamam kampı ve sezon beklentisi hakkında düşüncelerini de paylaşan Öcal; “Çift antrenmanlarla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Güzel geçiyor. Geçen seneden kalan bir ekibimiz var, alt yapıdan da takviyelerle kampımızı sürdürüyoruz. Kolay ya da zor grup diye bir şey yok. Kağıt üzerinden kolay gözükebilir ama geçen sene kolay dediğimiz maçlarda çok puanlar kaybettik. Karabük kağıt üstünde kesin kazanacağımız maçtı ama orada puan kaybettik. Şampiyon olan Tuzla’yı yendik. Maç sahada oynanmadan kazanılmıyor. İyi transferler yapmak demek şampiyon olunacağı anlamına gelmiyor. Bir sürü etkenler var, hepsi bir araya gelince başarı oluyor. Bizim de şu anda sıkıntılarımız var, gidermeye çalışıyoruz, inşallah güzel bir sezon olacak” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV