banner38

Müzik indir

banner46

banner47

05 Temmuz 2020 Pazar

GMG KASTAMONUSPOR BAŞKANI ENES EGE AYGÜN KASTAMONUSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR

· Aygün, “Ankara Demirspor maçında hakkımız yenildi. Bu konuyla ilgili gerekli çalışmaları yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kastamonu şehri ve bu şehrin takımı GMG Kastamonuspor asla sahipsiz değildir.”

11 Mart 2020 Çarşamba 10:12
 GMG KASTAMONUSPOR BAŞKANI ENES EGE AYGÜN  KASTAMONUSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR
       Aygün, “Ankara Demirspor maçında hakkımız yenildi. Bu konuyla ilgili gerekli çalışmaları yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kastamonu şehri ve bu şehrin takımı GMG Kastamonuspor asla sahipsiz değildir.”

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, Ankara Demirspor karşılaşması ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Enes Ege Aygün’ün kulübün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle;

“Dün oynadığımız Ankara Demirspor maçında bizi yalnız bırakmayan, stadımızı hınca hınç dolduran taraftarlarımıza, Sayın Valimize, Milletvekillerimize ve Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızın oluşturduğu ambiyans gerçekten muazzamdı. Her zaman dile getirdiğim bir söz var: ‘’Biz büyük bir aileyiz.’’ Aile olmamız da bizi bu noktalara getiren en büyük etkendir.

“VERİLMEYEN NET PENALTIMIZ VE SAYILMAYAN 3 GOLÜMÜZ
TÜM FUTBOL OTORİTERLERİ TARAFINDAN TEPKİYLE KARŞILANDI”

Dün takımımız, gerçekten çok iyi bir futbol ortaya koydu. Oyuncularımıza da şahsım tüm Kastamonulu hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Ancak ne yazık ki, Ankara Demirspor maçında hakkımız yenildi. Bu konuyla ilgili gerekli çalışmaları yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kastamonu şehri ve bu şehrin takımı GMG Kastamonuspor asla sahipsiz değildir. Pazar günü oynadığımız karşılaşma maalesef utanç vericiydi. Verilmeyen net penaltımız ve sayılmayan 3 golümüz tüm futbol otoriterleri tarafından tepkiyle karşılandı. Bunun yanı sıra dün maçı yöneten orta hakemin kendisine ait sosyal medya hesabından Bandırmaspor ve Balıkesir sayfalarını takip etmesi, o sayfalarda ki paylaşımları beğenmesi tam anlamıyla trajikomik bir olaydır. Şunu belirtmek isterim ki; Bizim sessizliğimiz ve sükunetimiz kimseden korktuğumuzdan değil, sadece saygımızdandır. Zamanı geldiğinde hakkımızı savunmak için sessizliğimizi bozar, gereken ne ise yaparız.

“ŞAMPİYONLUK İNANCIMIZDAN DA ASLA VAZGEÇMEDİK”

Tüm bu dış olumsuz etkenlere rağmen sezon devam ediyor. Dün özellikle takımımız çok iyi bir futbol oynamasına rağmen, haksız ve mesnetsiz yazılara da maruz kaldı. Bunları kesinlikle kabul etmiyorum. Haksız ve mesnetsiz eleştiriler yaparak, camiamız içerisinde huzursuzluk çıkartmak isteyen kişilere bu zamana kadar gerekli cevabı verdik, bundan sonra da vereceğiz. Şampiyonluk inancımızdan da asla vazgeçmedik. Matematiksel olarak şansımız devam ediyor. Dün ki mücadeleyi diğer kalan maçlarımızda da gösterirsek sezon sonunda hedefimize İnşallah ulaşacağız. Bu süreçte daha da çok birbirimize sahip çıkmalı, 'BİZ' anlayışını daha çok benimsemeliyiz. Çünkü sizlerde son haftalarda şahit oluyorsunuz ki; takımımıza karşı bir algı operasyonu var. Bu operasyonu hep birlikte bozacağız. Yolumuz uzun ve meşakkatli ama bu yolda Bir'iz Tek'iz.”

Foto: Enes Ege Aygün

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV