banner38

banner46

banner47

27 Mayıs 2020 Çarşamba

Futbolculardan şok karar “MAÇA ÇIKMAYACAĞIZ” Abdülaziz Solmaz; “Kulüp başkanına da ulaşamıyoruz.”

Kastamonuspor 1966 futbolcuları dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmandan önce bir basın açıklaması yaparak alacaklarının ödenmemesi durumunda Sarıyer maçına çıkmayacaklarını açıkladı.

08 Mayıs 2019 Çarşamba 09:22
Futbolculardan şok karar  “MAÇA ÇIKMAYACAĞIZ”  Abdülaziz Solmaz; “Kulüp başkanına da ulaşamıyoruz.”

 

Kastamonuspor 1966 futbolcuları dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmandan önce bir basın açıklaması yaparak alacaklarının ödenmemesi durumunda Sarıyer maçına çıkmayacaklarını açıkladı.

Futbolcular adına açıklama yapan takım kaptanı Abdülaziz Solmaz, 31 maç başının ve 4-5 galibiyet priminin ödenmediğini ifade etti.

Kendilerine verilen sözlerin tutulmadığını söyleyen Abdülaziz Solmaz, “Bize sözler verildi. İki gün önce başkan primlerin valilik tarafından yatırılacağını söyledi. Ama bugün gelinen noktada şehri kimse düşünmüyor. Takım arkadaşlarımızla toplantı yaptık. Ödemeler yapılana kadar maça gitmeme kararı aldık. Kulüp başkanına da ulaşamıyoruz. Bize söylenen sözler tutulmadı. Problem olmadığı bizlere söylendi ama denilen yapılmadı. Geldiğimiz nokta üzücü bir durum. Sahipsiz olduğumuzu hissediyoruz. Biz bu armaya en iyi şekilde hizmet ettik. 74 puan topladık. Şampiyon olamadık ama belki bu takım bir daha bu puanı bile toplayamayacak. Biz bir onur mücadelesi veriyoruz. Kimseden haber alamıyoruz. Biz ekstradan bir para istemiyoruz. Hakkımızı istiyoruz. Bu şehri sadece futbolcular düşünüyor. Biz bu takıma ihanet etmedik. İnşallah bu sorunlar çözülür. Şu an itibariyle paralarımız ödenene kadar maça gitmiyoruz” dedi.

YILDIRIM; VERİLEN SÖZLERİN TUTULMAMASI BU DURUMA GETİRDİ

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım ise konu ile ilgili olarak şunları söyledi; “Sözlerin tutulmamasından dolayı bu kararı aldılar. Gümüşhane maçının ardından da söyledim. Büyük bir fırsatın kaçtığını söyledim. Ama verilen sözlerin tutulmaması bu duruma getirdi. Biz oyuncularımızı motive etmede zorlanıyoruz. İşimizin başındayız ama çözümün de bulunması gerekiyor. Oyuncularla birlikte biz de bu kararı aldık. Çünkü biz bir aileyiz. Bu kararı almaya mecbur bırakan kişiler düşünsün. Kulüp başkanını arıyoruz. Şu anda telefonları açmıyor. TRT tarafından da canlı yayınlanacak bir maçta biz belki de olmayacağız. Şerife Bacı’nın torunlarına yakışmayan bir durum” açıklamasında bulundu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV