Fikstür belli oldu İlk maç Gazi’de Karacabey’le

2020-2021 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi Ankara JW Marriott Otel'de yapıldı. Buna göre GMG Kastamonuspor, sezonu 20 Eylül Pazar günü Gazi Stadı’nda oynayacağı Karacabey Belediyespor maçı ile açacak.

Fikstür belli oldu İlk maç Gazi’de  Karacabey’le

  2020-2021 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi Ankara JW Marriott Otel'de yapıldı. Buna göre GMG Kastamonuspor, sezonu 20 Eylül Pazar günü Gazi Stadı’nda oynayacağı Karacabey Belediyespor maçı ile açacak.

 

2020-2021 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi Ankara JW Marriott Otel'de yapıldı.

Buna göre GMG Kastamonuspor, sezonu 20 Eylül Pazar günü Gazi Stadı’nda oynayacağı Karacabey Belediyespor maçı ile açacak.

Kırmızı-siyahlılar sezonun son maçını ise 8 Mayıs 2021’de yine Kastamonu’da Sakaryaspor ile oynayacak.

İlk devrenin son maçında 3 Ocak 2021’de deplasmanda Sakaryaspor ile karşı karşıya gelecek olan GMG Kastamonuspor, sezonun 2’nci devresinin yine 24 Ocak 2021’de deplasmanda oynayacağı Karacabey Belediyespor maçı ile açacak. 

BÜYÜKAYDIN: TFF 2. LİG VE TFF 3. LİG'DEKİ TAKIMLARIMIZIN GELİRLERİ ARTACAK

TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig fikstür çekimi töreninde yaptığı konuşmada, iki ligin de marka değerinin artması için büyük çaba gösterdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Başkanımız Sayın Nihat Özdemir, Genel Kurul konuşmasında, bizlerin ve 2. ve 3. Lig takımlarımızın hayali olan projeyi açıkladı. Son dönemde futbola önemli yatırımlar yapan misli.com ile TFF 2. Lig ve 3. Lig'in hem isim hem yayın hakları için çok önemli bir anlaşma yaptık. Bu iş birliğinin gerçekleşmesi için uzun zamandır görüşmelerimizi sürdürüyorduk. Yeni sezonla birlikte kulüplerimizin gelirleri artacak. Özellikle maçların yayınlanması sayesinde, 2. Lig ve 3. Lig'in çok sayıda futbolseverlere ulaşması sağlanacak. Alt liglerin marka değerini artırmak için çalışmalarımız devam edecek. Pandemi süreci hepimiz için zor geçiyor. Federasyon olarak en büyük isteğimiz, buna rağmen futbol maçlarımızın seyircili olarak oynatmak. 1 Ekim itibariyle, sınırlı da olsa tribünlerimizde taraftarlarımız olacak. Alt liglerimizde oyuncu yetişmesini çok önemsiyoruz. Bunun için gençlere yatırım yapmanızı tavsiye ediyoruz. Centilmence bir yarış ve sezon temenni ediyorum. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER