banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Temmuz 2019 Çarşamba

Erkan Özcan’dan kongre hazırlığı

Mahir Altıkulaç, Metehan Babaş ve Salim Arpacıoğlu’nun ardından 4’üncü başkanını seçecek olan Kastamonuspor 1966’da kongre heyecanı yaşanıyor.

11 Ocak 2019 Cuma 09:25
Erkan Özcan’dan  kongre hazırlığı
 

Mahir Altıkulaç, Metehan Babaş ve Salim Arpacıoğlu’nun ardından 4’üncü başkanını seçecek olan Kastamonuspor 1966’da kongre heyecanı yaşanıyor.

Pazar günü Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongre saat 10.00’da başlayacak. Daha önceden 14.00’da yapılacağı açıklanan kongrenin aynı saatle AK Parti aday tanıtım toplantısı olduğu için 10.00’a alındığı açıklandı.

Kastamonuspor 1966 için kritik öneme sahip olan kongreye geçtiğmiz yıl Karabükspor’da profesyonel futbol şube sorumlusu olarak görev yapan Çatalzeytinli iş adamı Erkan Özcan, tek aday olarak girecek. Kastamonuspor 1966 başkanlığı için birkaç haftadır çalışmalar yürüten Erkan Özcan, Antalya kampını da ziyaret ederek temsilcimizin oynadığı 3 hazırlık maçını da izleme fırsatı buldu.

Kampta Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu ve ekibi ilede bir toplantı gerçekleştiren Özcan, kadroya yapılması planlanan ve takım hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

YÖNETİM ŞEKİLLENİYOR

Pazar günü gerçekleştirilecek olan kongre öncesi yönetim kurulunu oluşturmak içinde hummalı bir çalışma içerisine giren Erkan Özcan’ın bazı isimlerle temasa geçerek teklifte bulunduğu ve bazı isimlerden olumlu geri dönüş aldığı öğrenildi. Kastamonuspor 1966’nın yeniden şekillenecek olan yönetim kurulu listesinin Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile yapılacak olan görüşmenin ardından netlik kazanması bekleniyor.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV