12 Ağustos 2020 Çarşamba

Erkan Özcan’dan hakem eleştirisi RAKİPLERİMİZ 1 KİŞİ FAZLA OYNUYOR

GMG Kastamonuspor Başkanı Erkan Özcan, dün kulübün resmi hesabı üzerinden hakemlere eleştirilerde bulundu. Hakemlerin adil davranmasını istediklerini ifade eden Erkan Özcan, “Bizim rakiplerimiz son haftalarda 1 kişi fazla oynuyor ve taraftarımız da, oyuncularımız da, biz de isyan ediyoruz” dedi.

03 Aralık 2019 Salı 09:50
 Erkan Özcan’dan hakem eleştirisi  RAKİPLERİMİZ 1 KİŞİ FAZLA OYNUYORGMG Kastamonuspor Başkanı Erkan Özcan, dün kulübün resmi hesabı üzerinden hakemlere eleştirilerde bulundu. Hakemlerin adil davranmasını istediklerini ifade eden Erkan Özcan, “Bizim rakiplerimiz son haftalarda 1 kişi fazla oynuyor ve taraftarımız da, oyuncularımız da, biz de isyan ediyoruz” dedi.

GMG Kastamonuspor Başkanı Erkan Özcan, dün kulübün resmi hesabı üzerinden hakemlere eleştirilerde bulundu.

Erkan Özcan açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Biz zorlu bir süreçten geçiyoruz, zor zamanlar geçirdik ve buna rağmen genç, dinamik, mücadele eden bir takım kurduk. Biz hakemler adil davransın istiyoruz, bizim lehimize düdük çalmasınlar ama hakkımızı da yemesinler. Bizim rakiplerimiz son haftalarda 1 kişi fazla oynuyor ve taraftarımız da, oyuncularımız da, biz de isyan ediyoruz. Hakemler rakiplerimizi kollamak için özellikle mi seçiliyor? Biz hakkaniyetli davranılması durumunda bu ligde şampiyon olabilecek ilk 3 takımdan biriyiz. Ancak hakemler bizi oynatmıyor. Birilerinin ekmeğine yağ sürmek üzerine yapılan atamaların bir an önce gözden geçirilmesini istiyoruz.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV