Erkan Özcan, başkanlığa aday olduğunu açıkladı KAOS YOK

Dün yapılması planlanan ancak yeterli çoğunluğun sağlanamadığı için haftaya ertelen kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, yeni bir liste hazırlığı içerisinde olduğunu söyleyerek; “Herhangi bir kaos durumu mevcut değildir” dedi. Kastamonu ağırlıklı bir liste hazırlığı içerisinde olduklarını İstanbul’dan da bazı isimlerin listeye girebileceğini ifade eden Erkan Özcan, “Hep birlikte Kastamonuspor'u nasıl ileri taşıyabiliriz bunun tartışmasını yapıp en güzel listeyi çıkartacağız” diye konuştu.

Erkan Özcan, başkanlığa aday olduğunu açıkladı  KAOS YOK
banner72
Dün yapılması planlanan ancak yeterli çoğunluğun sağlanamadığı için haftaya ertelen kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, yeni bir liste hazırlığı içerisinde olduğunu söyleyerek; “Herhangi bir kaos durumu mevcut değildir” dedi.

Kastamonu ağırlıklı bir liste hazırlığı içerisinde olduklarını İstanbul’dan da bazı isimlerin listeye girebileceğini ifade eden Erkan Özcan, “Hep birlikte Kastamonuspor'u nasıl ileri taşıyabiliriz bunun tartışmasını yapıp en güzel listeyi çıkartacağız” diye konuştu.

Dün yapılması planlanan ancak yeterli çoğunluğun sağlanamadığı için haftaya ertelen kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, “217 delegemizin yarısından bir fazlasının burada olma zorunluluğu vardı. 9 günlük bayram tatili nedeniyle sanırım birçok hemşerimiz il dışında bulunuyor. Çoğunluğu sağlayamadık. Bugün salonda 15 civarında bir delegemiz bulunuyor. Statü gereği kongremizi maalesef bugün gerçekleştiremiyoruz. En az 7 gün, en fazla 60 gün içerisinde ikinci kongremizi yapmak zorundayız. Bizler de zaman kazanmak adına 16 Haziran Pazar günü saat 13.00'de Kuzeykent Belediye Nikah Salonu'nda kongremizi yapacağız. İkinci kongrede çoğunluk şartı aranmayacak” dedi.

LİSTE HAZIRLIĞI VAR

Özellikle sosyal medyada çıkan spekülasyonlara kimsenin itibar etmemesini isteyen Erkan Özcan, “Sosyal medya da farklı spekülasyonlar mevcut. İşte aday çıkmadı, çıkmayacak, kimse destek vermiyor gibilerinden. Şu ana kadar liste hazırlama sürecinde bize destek olan ve ilerleyen süreçte de Kastamonuspor 1966'nın yanında olacağını belirten Belediye Başkanımız Sayın Galip Vidinlioğlu ile MHP İl Başkanımız Sayın Yüksel Aydın'a da teşekkür ediyoruz. Sayın Valimiz olumlu yönde çalışmalarımıza destek oluyor. Herhangi bir kaos durumu mevcut değildir. Desteğin Belediye ile sınırlı kalmayarak daha da artması gerekiyor. Bütün oluşumlar Kastamonuspor 1966'ya destek olmalıdır. Sadece Belediye üzerinden Kastamonuspor 1966'yı yaşatmaya çalışırsak geçmiş dönemdeki hataları tekrarlamış oluruz. El ele verip, Kastamonuspor 1966'yı daha güzel günlere ulaştırmamız gerekiyor” diye konuştu.

“KASTAMONU MERKEZ AĞIRLIKLI BİR LİSTEMİZ OLACAK”

Liste hazırlığı ile ilgili olarak da bilgiler veren Erkan Özcan; “Onun dışında bu bir haftalık süre zarfında herhangi bir liste çalışması olursa kulübümüzden bilgi alabilirler. Hafta içi kulüpteyiz ve kulüp müdürümüz de yerindedir. Herhangi bir mali konuda bilgi vermek için herkesi bekliyoruz. Biz hafta içinde liste çalışması elbette yapacağız. İstanbul ve Kastamonu merkez ağırlıklı bir liste çalışmamız olacak. Ama ek olarak başka talipliler var ise de biz çekiliriz. Cuma günü de İstanbul'da Kastamonu Kalkınma Vakfı toplantısı var. Bu konuyu orada da gündeme getirip artık son rötuşları yapacağız. İsimlerin önemi yok. Hep birlikte Kastamonuspor'u nasıl ileri taşıyabiliriz bunun tartışmasını yapıp en güzel listeyi çıkartacağız.Bir üst lige çıkamadık ama futbol anlamında başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Listede büyük değişiklikler olacak. Mevcut listenin yüzde 80'i değişecek diyebilirim. Yönetim Kurulu, İstanbul'dan 2 veya 3 ismi geçmeyecek diyebilirim Sosyal medyada, benim ağzımdan çıkmayan hiçbir kelimeye taraftarlarımız itibar etmesin. Benim ağzımdan çıkan cümlelere itibar edilmesini istiyoruz.”

 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER