Müzik indir

27 Ocak 2021 Çarşamba

Taziye ziyareti ortalığı karıştırdı

ENES AYGÜN'DEN AÇIKLAMA

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in 'Ligler 12-13-14 Haziran'da başlayacak açıklamasını değerlendiren GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, "İsteğimiz; En sağlıklı ortamda, minumum risk ile hiç bir insanımızın sağlığına bir şey olmadan sürecin tamamlanmasıdır" dedi.

06 Mayıs 2020 Çarşamba 20:17
ENES AYGÜN'DEN AÇIKLAMA
 

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in 'Ligler 12-13-14 Haziran'da başlayacak açıklamasını değerlendirdi.

GMG Kastamonuspor olarak devletin aldığı her kararın destekçisi olduklarını ifade eden Enes Ege Aygün;

“GMG Kastamonuspor Kulübü olarak, bu zamana değin yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında Devletimizin aldığı bütün kararların destekçisi olduk. Bundan sonra da alınacak kararlara destek vermeye devam edeceğiz. Bilindiği üzere liglerimiz koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Bizler de bu süreçte devletimizin aldığı bütün önlemlere uyarak, ligimiz hakkında alınacak kararları bekledik. Dün, Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca Bey’in, TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir ile gerçekleştirdiği toplantıyı ve yapılan açıklamaları takip ettik. Bugün de TFF Başkanı Sayın Özdemir’in liglerimiz hakkında yaptığı açıklamaları dinledik. Şimdilik alınan karar ile Profesyonel Futbol Liglerinin 12 - 13 ve 14 Haziran tarihinde başlatılacağı ifade edildi. Sağlık Bakanlığı’mızın, Bilim Kurulu’muzun ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın da bu karara destek olması halinde bizler de GMG Kastamonuspor Kulübü bu kararın yanında olacağız. İsteğimiz; En sağlıklı ortamda, minumum risk ile hiç bir insanımızın sağlığına bir şey olmadan sürecin tamamlanmasıdır.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV