DOĞRU YOLDAYIZ BÖYLE DEVAM

Antalya kampında çıktığı ikinci hazırlık karşılaşmasında Sakaryaspor’u güzel bir futbolla 3-1 deviren kırmızı siyahlılarda moraller yerinde. Oyuncularının, Sakaryaspor karşısındaki performansından memnun kalan Teknik Direktör Kemal Kılıç, futbolcularına doğru yolda olduklarını belirtirken, bu şekilde devam etmeleri halinde, 2.devrenin flaş takımı olacaklarını vurguladı.

DOĞRU YOLDAYIZ BÖYLE DEVAM


  Antalya kampında çıktığı ikinci hazırlık karşılaşmasında Sakaryaspor’u güzel bir futbolla 3-1 deviren kırmızı siyahlılarda moraller yerinde. Oyuncularının, Sakaryaspor karşısındaki performansından memnun kalan Teknik Direktör Kemal Kılıç, futbolcularına doğru yolda olduklarını belirtirken, bu şekilde devam etmeleri halinde, 2.devrenin flaş takımı olacaklarını vurguladı. Antalya kampında hazırlıklarını sürdüren Kastamonuspor 1966, Cuma günü 1.Lig temsilcisi Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek ve 14 Ocak Pazar günü Antalya kampını tamamlayarak Kastamonu’ya gelecek. 

PAS YÜZDESİ ARTTI TAKIM 
SAVUNMASI GELİŞTİ

Sakaryaspor maçında pas yüzdesini arttıran Kastamonuspor 1966, takım savunmasında da beğeni kazandı. Top rakibe geçtiği andan itibaren, baskı kurmaya çalışan kırmızı siyahlı oyuncular, hep beraber topun arkasına geçerken, orta sahada gösterilen mücadele ve istek Kılıç’ı mest etti. Oyuncularından bol bol pas yapmalarını ve topun futbolcularında kalmasını isteyen deneyimli teknik adam, Sakaryaspor maçında pas yüzdesinin artmasından da mutlu oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER