banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
14 Aralık 2018 Cuma

DOĞRU YOLDAYIZ BÖYLE DEVAM

Antalya kampında çıktığı ikinci hazırlık karşılaşmasında Sakaryaspor’u güzel bir futbolla 3-1 deviren kırmızı siyahlılarda moraller yerinde. Oyuncularının, Sakaryaspor karşısındaki performansından memnun kalan Teknik Direktör Kemal Kılıç, futbolcularına doğru yolda olduklarını belirtirken, bu şekilde devam etmeleri halinde, 2.devrenin flaş takımı olacaklarını vurguladı.

10 Ocak 2018 Çarşamba 11:00
DOĞRU YOLDAYIZ BÖYLE DEVAM


  Antalya kampında çıktığı ikinci hazırlık karşılaşmasında Sakaryaspor’u güzel bir futbolla 3-1 deviren kırmızı siyahlılarda moraller yerinde. Oyuncularının, Sakaryaspor karşısındaki performansından memnun kalan Teknik Direktör Kemal Kılıç, futbolcularına doğru yolda olduklarını belirtirken, bu şekilde devam etmeleri halinde, 2.devrenin flaş takımı olacaklarını vurguladı. Antalya kampında hazırlıklarını sürdüren Kastamonuspor 1966, Cuma günü 1.Lig temsilcisi Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek ve 14 Ocak Pazar günü Antalya kampını tamamlayarak Kastamonu’ya gelecek. 

PAS YÜZDESİ ARTTI TAKIM 
SAVUNMASI GELİŞTİ

Sakaryaspor maçında pas yüzdesini arttıran Kastamonuspor 1966, takım savunmasında da beğeni kazandı. Top rakibe geçtiği andan itibaren, baskı kurmaya çalışan kırmızı siyahlı oyuncular, hep beraber topun arkasına geçerken, orta sahada gösterilen mücadele ve istek Kılıç’ı mest etti. Oyuncularından bol bol pas yapmalarını ve topun futbolcularında kalmasını isteyen deneyimli teknik adam, Sakaryaspor maçında pas yüzdesinin artmasından da mutlu oldu.

Anahtar Kelimeler: DOĞRU YOLDAYIZ BÖYLE DEVAM

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV