banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
18 Ekim 2019 Cuma

DEVREDEBİLİRİZ…

Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, Hentbol Bayanlar Süper Lig’inde mücadele eden hentbol takımıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Mayıs ayı sonunda olağan kongreyle kulübün yeni yöneticilerinin belirleneceğini ifade eden Ayanoğlu, “Hentbol takımını takımı devredebiliriz. Ancak bu devir kulübü baştan atmak anlamında değil. Bizden daha iyisini yapabilen Kastamonu’yu Avrupa Kupalarına taşıyabilecek bir güç olursa biz devre sıcak bakarız. Benim için önemli olan Kastamonu’nun başarısıdır ve hentbolun yaşamasıdır.” dedi.

21 Mayıs 2014 Çarşamba 11:03
DEVREDEBİLİRİZ…
 Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde ilimizi iki sezondur temsil eden Araç Belediyespor’un 2014-2015 sezonunda nasıl bir planlamayla yola çıkacağıyla ilgili Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu açıklamalarda bulundu. Ayanoğlu, takımın Kastamonu Belediyesi’ne devriyle ilgili kamuoyunda konuşulanlara da açıklık getirdi. 
Kastamonu’yu iki sezondur ellerinden geldiği ölçüde Süper Lig’de temsil ettiklerini belirten Ayanoğlu, Araç Belediyespor’un ay sonunda olağan kongresinin gerçekleşeceğini ve yeni gelecek yönetimle hentbol takımının durumunun konuşulacağını belirtti. 
Kendisi için önceliğin Kastamonu menfaatleri olduğunu belirten Ayanoğlu, “Kastamonu’yu Avrupa Kupaları’na taşıyabilecek bir güç olursa devire sıcak bakarız” diye konuştu. Bu güne kadar hentbol Bayan takımının devriyle ilgili hiçbir görüşme yapmadığını da vurgulayan Ayanoğlu, konuşmasında şunları söyledi: “Kulübümüzün ay sonunda kongresi olacak. Bu kongrede göreve yeni gelecek isimlerle artıları ve eksileri görüşeceğiz. Hentbol bayan takımıyla ilgili karırı da yeni yönetimle birlikte vereceğiz. Haziranın ikinci haftasında takımımızın durumunun netleşeceğini düşünüyorum.  

BİZDEN DAHA İYİ YAPACAK BİRİ OLURSA
 
Benim şahsi düşüncem hentbol takımını takımı devredebiliriz. Ancak bu devir kulübü baştan atmak anlamında değil. Bizden daha iyisini yapabilen Kastamonu’yu Avrupa Kupalarına taşıyabilecek bir güç olursa biz devre sıcak bakarız. Benim için önemli olan Kastamonu’nun başarısıdır ve hentbolun yaşamasıdır. 
Bunlar olmazsa takımımızı biz devam ettirebiliriz. Kastamonu’da spor ve hentbol zor durumda kalmamalı. Önceliğim hentbolun yaşaması Kastamonu’nun başarılı olmasıdır.  
Kastamonu başarılı olacağı sürece kim olur yada hangi firma olur fark etmez. İlimizi daha iyi noktalara taşınması için gerekeni yaparız. Ben Kastamonu’yu ve sporu seviyorum.”
Anahtar Kelimeler: DEVREDEBİLİRİZ…

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV