CHP’den ziyaret

· Baltacı; “Kastamonuspor hangi ligde kaçıncı sırada olursa olsun canı gönülden destekliyoruz” dedi.

CHP’den ziyaret

 
 

·         Baltacı; “Kastamonuspor hangi ligde kaçıncı sırada olursa olsun canı gönülden destekliyoruz” dedi.

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Milletvekili Hasan Baltacı, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin ve CHP Merkez İlçe Başkanı Aydın Böbüroğlu’ndan oluşan CHP heyetini, İsmail Dikmenli Tesisleri’ne giderek GMG Kastamonuspor’u ziyaret etti.

CHP heyeti Onursal Başkanı Cengiz Aygün, teknik direktör Ekrem Al ve futbolcularla bir araya gelirken takım hakkında bilgiler aldı.

Kulübün ayakları üzerinde bir yapıya kavuşması gerektiğine dikkat çeken Milletvekili Hasan Baltacı, futbolcularla bir araya geldiğinde yaptığı konuşmada ise “Yeni sezonda hepinize başarılar diliyoruz. İnşallah Kastamonuspor’u arzu ettiğimiz yerde göreceğiz. Kastamonuspor hangi ligde kaçıncı sırada olursa olsun canı gönülden destekliyoruz. Arzumuz, Kastamonuspor’un bir üst lige çıkması, başarılı olması” dedi.

CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin ise; “Bizim için, Kastamonu için, kıymetlisiniz. Cengiz abi de takım için çok emek verdi. İnşallah bu sene güzel şeyler olacak” ifadelerini kullandı.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, ziyaretleri için CHP heyetine teşekkür ederek; “Geçen sene haksızlığa uğradığımızda sayın vekilimizin büyük desteğini aldık, meclis kürsüsünde Kastamonuspor’u paylaştı. Hep yanımızda oldular sağ olsunlar” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER