CENGİZ AYGÜN’E İLK DESTEK DERNEKLERDEN

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün ‘Şehir varsa bizde varız’ açıklamasının ardından ilk destek TÜMKASDER ve YSKDER’den geldi.

  CENGİZ AYGÜN’E İLK DESTEK DERNEKLERDENGMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün ‘Şehir varsa bizde varız’ açıklamasının ardından ilk destek TÜMKASDER ve YSKDER’den geldi.

 

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün geçtiğimiz günlerde internet üzerinden yayın yapan TV366’da yaptığı ‘destek’ çağırısına ilk geri dönüş Kastamonulu Derneklerden oldu.

Cengiz Aygün’ün yaptığı “Şehir varsa bizde varız” açıklaması sonrası, Tekirdağ’da hizmet veren TÜMKASDER ve İstanbul’da faaliyet gösteren YSKDER’den ilk destek açıklaması geldi.

YSKDER Genel Başkanı Ahmet Kurukalıp; “Cengiz Aygün abimiz Kastamonu için, bizim için gerçekten de çok değerli bir isim, her zaman bizim yanımızda ve Kastamonulular olarak bizim de onu yalnız bırakmamamız, etrafını sarmamız gerekiyor. Cengiz Aygün abim biz her zaman yanınızdayız” dedi.

TÜMKASDER Genel Başkanı Ali Topçu ise; “Bugüne kadar Kastamonuspor’umuza en büyük desteği  verenlerden ve Kastamonuspor’umuzun başına gelebilecek en güzel şeylerden bir tanesi geldi. Buda Cengiz Aygün ve dünyanın en genç spor kulübü başkanı kıymetli oğlu. Tabi biz dernek olarak zaman zaman Kastamonuspor’umuzun yanında olduk. Ama Cengiz beyin oğlu Kastamonuspor’un başına geçtikten sonra daha farklı düşündük. Yani kaç milyon Kastamonuluyuz? Kastamonuspor’umuza ciddi anlamda destek olmamız gerekiyor. Dediğim gibi herkes Kastamonuspor’a destek olmalı ve onun yanında olmalıyız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER