“Benden bu kadar”

Geçen sezon Misli.com 2. Lig’de kümede kalma hedefini gerçekleştiren GMG Kastamonuspor’da Kulüp Başkanı Enes Ege Aygün, “Benden bu kadar” diyerek takımı bıraktığını açıkladı

“Benden bu kadar”

Geçen sezon Misli.com 2. Lig’de kümede kalma hedefini gerçekleştiren GMG Kastamonuspor’da Kulüp Başkanı Enes Ege Aygün, “Benden bu kadar” diyerek takımı bıraktığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Enes Aygün, kırmızı-siyahlı kulübü yuvası gibi gördüğünü belirtti. Söz verdikleri gibi takımı ligde tutma hedefini gerçekleştirdiklerini aktaran Aygün, zorlu süreçte kendisine ve Kastamonuspor’a destek olanlara teşekkür etti.

“TAKIMI LİGDE TUTMASINI BİLDİK”

Taraftarın bir açıklama beklediğini söyleyen Aygün, Onursal Başkan Cengiz Aygün’ün Kastamonu’da olduğunu ve bir açıklama yapacağını ifade etti. Kastamonuspor özelinde her şeyin ortada olduğunu kaydeden Aygün, “Yapıcı her yorumu üstleniyorum sıkıntı yok, ama o maşacı gerçek taraftarlıktan uzak olan herkesi kınıyorum. 2 senedir bu kulübe maddi, manevi çok şeyimi verdim en önemlisi zamanımı.. Ben burayı evim, yuvam gibi gördüm, elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalıştım hep... O yüzden klavyenin başına geçip saçma sapan şeyler yazan herkesin elini vicdanına koymasını öneriyorum ve haddini bilmesini. Söz verdiğimiz gibi takımı ligde tutmasını bildik. Bu zorlu süreçte bana, takımıma destek olan herkesten Allah razı olsun. Benden bu kadar, varsa hakkım helal olsun varsa hakkınız helal edin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER