banner29
24 Mart 2019 Pazar

BAŞKANDAN MESAJ VAR

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu; “Ben, takımımıza ve teknik kadromuza güveniyorum. Başarı yolunda kulübümüze kimsenin zarar veremeyeceğini belirtmek istiyorum. Taraftarımızın da oyuncu tercihi konusundaki yorumlarını yerinde bulmuyorum. Bu tarz durumların hem takıma hem de futbolcularımıza bireysel olarak zarar vereceğinin bilinmesini istiyorum.”

26 Ekim 2018 Cuma 09:14
BAŞKANDAN MESAJ VAR
 

·         Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu; “Ben, takımımıza ve teknik kadromuza güveniyorum. Başarı yolunda kulübümüze kimsenin zarar veremeyeceğini belirtmek istiyorum. Taraftarımızın da oyuncu tercihi konusundaki yorumlarını yerinde bulmuyorum. Bu tarz durumların hem takıma hem de futbolcularımıza bireysel olarak zarar vereceğinin bilinmesini istiyorum.”

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu yaptığı basın açıklaması ile takıma ve teknik kadroya güvendiğini dile getirdi. Kastamonu’yu başarılı bir şekilde temsil etmek için mücadele ettiklerini ifade eden Arpacıoğlu şunları söyledi;

Ligde geride bırakılan 9 haftalık süreçte yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve futbolcularımızla, ilimizi başarılı bir şekilde temsil etmek için tüm mücadelemizi ortaya koyduk bundan sonra da koymaya devam edeceğiz. Her maçın ardından, sonuca bakılmaksızın değerlendirmemizi yapıyoruz. Maç öncesi yapılan çalışmalar ve gözlemler neticesinde teknik ekibimizin en doğru kararı verdiğine inanıyoruz. Futbolda galibiyetler olduğu gibi mağlubiyetler de olacaktır. Lig uzun bir maraton. Ben, bu süreçte taraftarlarımızdan özellikle takımımıza, teknik direktörümüze karşı eleştirisel yorumlar yapmak yerine güvenmelerini ve destek olmalarını istiyorum.  Ben, takımımıza ve teknik kadromuza güveniyorum. Başarı yolunda kulübümüze kimsenin zarar veremeyeceğini belirtmek istiyorum. Taraftarımızın oyuncu tercihi konusundaki yorumlarını yerinde bulmuyorum. Bu tarz durumların hem takıma hem de futbolcularımıza bireysel olarak zarar vereceğinin bilinmesini istiyorum. Antrenmanlarda kendini gösteren her oyuncumuz formasını giyecek ve kadrodaki yerini alacaktır. Buna en doğru kararı teknik direktörümüz verecektir. Kulüp Başkanı olarak, teknik direktörümüzün bu kararını etkileyecek hiçbir durumun gelişmesine müsaade etmeyeceğimi de buradan açıkça belirtmek istiyorum.  Yönetimimizin, teknik ekibimizin, futbolcularımızın amacı bir üst lige çıkmaktır. Tercihlerden ve sonuçlardan bağımsız bir şekilde, bu hedef doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde olmayı temenni ediyorum.”

Anahtar Kelimeler: BAŞKANDAN MESAJ VAR

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV