banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Başkan Tahsin Babaş; Halk bana sahip çıkacak ben de takıma

Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde AK Parti tarafından Merkez ilçe için aday gösterilen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, maddi destekten çok manevi destek istediğini söyleyerek, “Halk bana sahip çıkacak, ben de takıma sahip çıkacağım. O zaman korkma” dedi.

28 Kasım 2018 Çarşamba 09:16
Başkan Tahsin Babaş;  Halk bana sahip çıkacak  ben de takımaMart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde AK Parti tarafından Merkez ilçe için aday gösterilen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, maddi destekten çok manevi destek istediğini söyleyerek, “Halk bana sahip çıkacak, ben de takıma sahip çıkacağım. O zaman korkma” dedi.

Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde AK Parti tarafından Merkez ilçe için aday gösterilen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, göreve geldiğinde Kastamonuspor’un amatör kümede olduğunu hatırlattı.Başkan Babaş, “Şu an 1.Ligi zorluyoruz, el ele verirsek ciddi manada yol alırız. Burada kamuoyu oluşturulması gerekiyor. Bir birliktelik oluşursa başarı hemen geliyor, destek olmak lazım diye düşünüyorum” dedi.

Görevi başında cefakar ve vefakar bir kulüp başkanı ve yönetim kurulunun olduğunu kaydeden Tahsin Babaş konuşmasını şu şekilde sürdürdü;

“Biraz da toplumsal destek alabilirsek çok başarılı oluruz. Şu anki kadromuz 2. Lig'de yok. Hiçbir şekilde şampiyon olmamamız için bir neden yok. Şampiyon olabiliriz, burada birbirimize inanıp sahip çıkmalıyız. Sen bana, ben de takıma sahip çıkacağım, fitne fesat olmayacak. Ben maddi destekten çok manevi destek istiyorum. Bizi sürükleyici destek olmalıdır, biz her sene sporla Türkiye'nin gündemi olduk. Sadece sporla kalmıyor, iyi bir tanıtım yöntemidir. 2.Lig'de duracaksak duralım, ama kurumsallığımızı asla bozmayalım, burada süreklilik çok önemli. Halk bana sahip çıkacak, ben de takıma sahip çıkacağım. O zaman korkma.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV