banner29
26 Mart 2019 Salı

Başkan Arpacıoğlu’ndan stat açıklaması

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın müjdesini verdiği 12 bin 500 kişilik stadyum ile ilgili olarak Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın görüşmelere başladığını dile getirdi.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 09:32
Başkan Arpacıoğlu’ndan stat açıklamasıKastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın müjdesini verdiği 12 bin 500 kişilik stadyum ile ilgili olarak Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın görüşmelere başladığını dile getirdi.

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu, kırmızı-siyahlı taraftarın umutla beklediği yeni stadyum ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın stadyum ile ilgili olarak görüşmelere başladığını ifade eden Arpacıoğlu şunları söyledi;

“Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak seçim öncesi ilimizi ziyaretlerinde Gazi Stadyumumuzun en kısa zamanda 12 bin 500 kişi kapasiteli olmak üzere yenileneceğinin sözünü vermişti. Sayın Belediye Başkanımız Tahsin Babaş konuyla ilgili görüşmelere başladı. İnşallah sezon sonuna yeni stadımıza başlanacağını ümit ediyoruz.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV