banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Başkan Arpacıoğlu istedi liseliler tribüne koştu

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu önderliğinde liselerde eğitim gören öğrencilerin tribüne çekilmesi için başlatılan çalışma ilk maçtan meyvesini verdi. ‘Sizleri tribünde görmek istiyorum’ diyen Salim Arpacıoğlu’nun bu isteğini karşılıksız bırakmayan öğrenciler Manisaspor maçında tribünleri doldurdu.

27 Kasım 2018 Salı 09:36
  Başkan Arpacıoğlu istedi  liseliler tribüne koştuKastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu önderliğinde liselerde eğitim gören öğrencilerin tribüne çekilmesi için başlatılan çalışma ilk maçtan meyvesini verdi. ‘Sizleri tribünde görmek istiyorum’ diyen Salim Arpacıoğlu’nun bu isteğini karşılıksız bırakmayan öğrenciler Manisaspor maçında tribünleri doldurdu.

Yeni bir tribün kültürü oluşturmak isteyen Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu, Manisaspor karşılaşması öncesi liselerde eğitim gören öğrencilerle yemekte bir araya geldi.

Cuma akşamı Armoni Park Otel’de düzenlenen yemekte Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Ünlü ve Kastamonuspor 1966 Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Küçüktarakçı da yer aldı.

“SİZLERİ TRİBÜNDE GÖRMEK İSTİYORUM”

Başkan Arpacıoğlu yemekle ilgili yaptığı paylaşımda şu bilgilere yer verdi;

“Geleceğimiz olan ve Kastamonuspor1966 Kulübümüzün de geleceği olacak gençlerimizi spora ve futbola teşvik etmek, tribünlerde onları da görmek amacıyla genç okul başkanlarımızla çalışma başlattık. Gençlerimize enerjilerinden ve verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum.”

İLK MAÇTAN MEYVESİNİ ALDI

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından başlatılan bu çalışma Manisaspor karşılaşması ile birlikte meyvelerini vermeye başladı. Karşılaşmaya lise öğrencileri tarafından yoğun ilgi gösterilirken Manisaspor karşılaşmasında geçtiğimiz maçlara oranla taraftar sayısında ki artışta göze çarptı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV