Antalya kampı yaralara merhem olacak

lk devreyi istemediği bir şekilde geçiren Kastamonuspor 1966’nın imdadına Antalya kampı yetişecek.

Antalya kampı yaralara merhem olacak

 

İlk devreyi istemediği bir şekilde geçiren Kastamonuspor 1966’nın imdadına Antalya kampı yetişecek. 22 Aralık’ta Antalya’da kampa girecek kırmızı siyahlılarda Teknik Direktör Kemal Kılıç’ın hedefi, takımın kolay gol yeme ve zor pozisyon bulma sorununu ortadan kaldırmak. Gidecek ve kalacak isimleri belirleyen Kılıç, yönetime sunduğu transfer listesinden takıma katılacak oyucularla da bir an önce takım uyumu sağlama konusunda görüşmeler yapacak. Antalya kampında takım olgusunu üst seviyelere taşımayı planlayan Kılıç, önceliğini KSK 1966’nın kolay gol yeme ve kolay pozisyon verme sorununu çözmeye verecek.

ÖNCE SAVUNMA KURGUSU

Geldiği ilk günden bu yana Kastamonuspor 1966’nın kolay gol pozisyonu verdiğine dikkat çeken Kemal Kılıç, ikinci devre hedefleri için öncelikli olarak savunma kurgusunda değişime gidecek. Daha az gol yiyen, daha az pozisyon veren ve takım savunması yapan bir ekip oluşturmak isteyen Kılıç, Antalya kampında bu sorunu çözmek için büyük bir mesai harcayacak.
KAZANMA 
ARZUSU AŞILAYACAK

Mağlubiyete isyan eden bir takım yaratma hedefinde olan deneyimli teknik adam, kolay kolay kaybetmeyen ve sahada 90 dakika boyunca kazanma arzusu sergileyen bir takım oluşturmak adına idmanlarda futbolcularına bu yönde antrenmanlar yaptıracak. İkinci devre puan kaybına tahammülü olmayan Kılıç, Play-Off’a giden yolun sırrının, her maçtan puanla ayrılmak 
olduğuna inanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER