Alanya'da Kastamonu rüzgarı esti

Alanya’da düzenlenen 26’ncı Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası’nda Kastamonu Rüzgarı esti. Turnuvada Reis Gıda Merkez Ortaokulu GSK, Esan Akü Merkez Ortaokulu GSK ve GMG Merkez Ortaokulu GSK takımları mücadele etti

Alanya'da Kastamonu rüzgarı esti

Alanya’da düzenlenen 26’ncı Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası’nda Kastamonu Rüzgarı esti. Turnuvada Reis Gıda Merkez Ortaokulu GSK, Esan Akü Merkez Ortaokulu GSK ve GMG Merkez Ortaokulu GSK takımları mücadele etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Alanya Belediyesi ve Türkiye Hentbol Federasyonu’nun iş birliği ile düzenlenen 26’ncı Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası’nda Alanya Milli Egemenlik Stadı’nda 6 kortta, 48 takımdan 650 sporcu altı gün boyunca mücadele etti. 2008-2009 doğumlu kategorisinde mücadele eden Reis Gıda Merkez Ortaokulu GSK turnuva ikincisi olurken, 2009 doğumlu kategorisinde Esan Akü Merkez Ortaokulu GSK grup yedincisi oldu. 2004-2005 doğumlularda ise GMG Merkez Ortaokulu GSK beşinci oldu.

Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Kurul Üyesi ve Organizasyon Komite Başkanı İsmail Bayraktar ve organizasyon yetkilileri verdi.

“DESTEK OLANLARA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Organizasyonda Kastamonu’yu 3 takımla temsil ettiklerini aktaran Antrenör Cengiz Kesici, “Bizlere her zaman destek olan Milletvekilimiz Sayın Hakkı Köylüye, konaklama sponsorumuz sayın  Murat Demir  Güven Kepçe’ye, forma sponsorumuz Yaprak Birmiş Esan Akü'ye, konaklama sponsorumuz  Mehmet Reis Reis Gıda’ya, Hamide Tarhan Ertaş’a, yol giderlerini karşılayan Kastamonu Belediyesi adına Başkan Yardımcımız Mehmet Yurt’a, diğer destek olanlara ve değerli velilerimize çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER