banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Ocak 2019 Perşembe

AKADEMİ LİGİ HAYALİ GERÇEKLEŞİYOR

Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu, geçtiğimiz akşam, Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu önderliğinde İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nde bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyeleri, kulüp binasında düzenlenen akşam yemeğinin ardından yeni sezon öncesi bir toplantı gerçekleştirdi.

10 Mayıs 2018 Perşembe 11:38
AKADEMİ LİGİ HAYALİ GERÇEKLEŞİYOR


 Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu, geçtiğimiz akşam, Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu önderliğinde İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nde bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyeleri, kulüp binasında düzenlenen akşam yemeğinin ardından yeni sezon öncesi bir toplantı gerçekleştirdi. Düzenlenen toplantıda kulübün geleceğine ilişkin önemli kararlar alındı. Kırmızı-siyahlıların gelecek sezon finans yönünden yapılacak çalışmalarından yeni sezon transferlerine, alt yapı çalışmalarından kulüp binası tadilatı ve tesisleşmeye kadar birçok konuda önemli kararlara imza atıldı. Yönetim kurulunun geniş katılımıyla gerçekleştirilen toplantı sonrasında, Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu; “Plan ve projelerimiz, umduğumuz desteği bulduğu takdirde, başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

MALİ DURUM MASAYA YATIRILDI

2017-2018 Sezonunun tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen toplantının ilk maddesi, mevcut mali durumun masaya yatırılması oldu. Sonrasında gelecek sezona ilişkin değerlendirmeler de ön plana alındı. Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, yeni sezonda yapılması planlanan çalışmalar hakkında yönetim kurulu üyelerini bilgilendirerek istişarelerde bulunulurken, görüşülen konuların oybirliğiyle kabul edildiği öğrenildi.  Başarılı bir sezon hedefiyle yola çıkan yönetimin, maddi anlamda elinin daha güçlü olması için yapılabilecek çalışmalar üzerinde değerlendirmeler yapıldı.  Hedeflenen projeler kapsamında, Milli Piyango’dan izin alınarak, belirlenen sponsorlardan alınacak sıfır model bir araç için çekiliş yapılması; SMS destek kampanyasının yapılması, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden izin alınarak stat ve çevresinde reklam çalışmalarının yapılması için proje hazırlanması, kulübün sosyal platformlarında reklamların yapılması gibi başlıklar yer aldı.  

TRANSFER ERKEN BAŞLAYACAK

Kastamonu’yu üst liglere taşıma gayreti içerisinde olacak yönetim, yeni futbolcu transferi için yapılan çalışmalar neticesinde belirlenen isimleri  teknik ekiple birlikte kadrosuna kazandırmayı planlıyor.  Kastamonuspor 1966 yönetim icra kurulu ve yönetim kurulu tarafından belirlenen kişilerce, yaklaşık 2 aydır birçok futbolcunun izlendiği belirtilen toplantıda, geniş bir oyuncu listesinin oluşturulduğu öğrenildi. Gelecek sezon takımı çalıştıracak Mustafa Çapanoğlu ile istişareler neticesinde transferlerin gerçekleştirilmesi karara bağlandı. Teknik ekibinde raporu doğrultusunda transferler için erkenden düğmeye basılacağı öğrenildi. 

AKADEMİ HAYALİ GERÇEKLEŞİYOR

Kastamonuspor 1966 profesyonel liglerde başarıya ulaşmayı hedeflerken, alt yapıda da ciddi atılımlar yapmayı planlıyor. Toplantıda, uzun yıllardır planlanan Akademi Ligi’nin hayata geçirilmesi için düğmeye basıldı.  U15, U16, U17 ve U19 alt yapı çalışmalarına başlanıldığı ve bu çalışmalar için Türkiye Futbol Federasyonu’na müracaat edilerek proje halinde destek alınacağı öğrenildi. Kastamonu alt yapısı için büyük önem taşıyan Akademi Liglerine girilmesiyle birlikte, Kastamonu alt yapı alanında bölgenin futbolcu yetiştiren ili olması hedeflendiği bilgisine ulaşıldı. Bu noktada okullardan yaz kampı için müracaatların alınacağı bilgisine ulaşıldı. 

KULÜP BİNASI VE TESİSLERDE TADİLAT

Profesyonel takım ve alt yapı takımlarıyla şehre başarı getirmeyi hedefleyen Kastamonuspor 1966, tesisleşme anlamında da yenilikler gerçekleştirecek. Kırmızı siyahlılara uzun yıllardır hizmet veren İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nde tadilat ve değişiklikler yapılması, antrenman sahasının bakımlarının yapılması, ek antrenman sahasının belirlenmesi gibi konular da gündem konuları arasında yer aldı ve üyelerin oybirliğiyle kabul edildi. 

BABAŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu başkanlığında,  Kastamonuspor 1966’nın her zaman destekçisi ve takipçisi olan Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a teşekkür ziyareti gerçekleştirmeyi kararlaştırdı. 
Vali Yaşar Karadeniz’e, milletvekillerine ve sivil toplum kuruluşlarına da ziyaret gerçekleştirilmesinin kararlaştırıldığı toplantıda; Karadeniz’den, milletvekillerinden ve sivil toplum kuruluşlarından destek isteneceği öğrenildi. 

“BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAM”

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, toplantı sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulu olarak, Kastamonuspor 1966’yı hak ettiği yer olan üst liglere götürecek planlamaların içinde olduklarını söyledi. Arpacıoğlu; “Toplantımızda takımımızın başarılı bir sezon geçirmesi için planlarımızı yaptık. Yönetim kuruluyla beraber çalışmalarımız ve projelerimiz üzerinde istişarelerde bulunduk. Umduğumuz desteği bulduğumuz takdirde başarılı olacağımıza inanıyoruz. Kastamonu’nun desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV