banner38

banner39

banner46

banner47

28 Şubat 2020 Cuma

Ahmet Yıldırım, Faruk Öcal, İsmail Şahmalı, İlyas Çakmak ve Özgür Yılmaz basın mensuplarının karşısına geçti AYGÜN’E DESTEK ŞEHİRDEN İSTEK

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, takım kaptanı Faruk Öcal, İsmail Şahmalı, İlyas Çakmak ve Özgür Yılmaz dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde basın mensuplarının karşısına geçerek bugün yapılacak olan olağanüstü kongre, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Bandırmaspor maçı ve takımın genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulundular.

23 Ocak 2020 Perşembe 09:59
 Ahmet Yıldırım, Faruk Öcal, İsmail Şahmalı, İlyas Çakmak ve Özgür Yılmaz basın mensuplarının karşısına geçti  AYGÜN’E DESTEK  ŞEHİRDEN İSTEK
 

“Şampiyonluk havasına girdik
ama şehrinde destek olması gerekiyor”


 
GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, takım kaptanı Faruk Öcal, İsmail Şahmalı, İlyas Çakmak ve Özgür Yılmaz dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde basın mensuplarının karşısına geçerek bugün yapılacak olan olağanüstü kongre, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Bandırmaspor maçı ve takımın genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulundular.

·         Bugün yapılacak olan olağanüstü genel kurula tek aday olarak girecek olan 21 yaşındaki Enes Ege Aygün’ün sezon başından beri takımla birlikte olduğunu dile getiren Ahmet Yıldırım, “Teknik ekip ve futbolcularımız olarak Enes Ege Aygün’ün her türlü yanındayız ve çok daha başarılı olacağımızı düşünüyoruz” dedi.

·         Kırmızı-siyahlı futbolcular ise bu sezon yakaladıkları başarıyı takım içerisinde yakaladıkları arkadaşlık ve dostluğa borçlu olduklarını söylediler. Takımın şampiyonluk havasına girdiğini ifade eden kırmızı-siyahlı futbolcular Gazi Stadı’nda oynadıkları maçlarda tribünleri boş görmenin kendilerini üzdüğünü ve şehrin takıma daha fazla destek vermesini istediklerini ifade ettiler.

FOTO: Basın toplantısı

 

-GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım

- Bu camia başarıyı hak ediyor

Takım içerisindeki birlikteliğin çıtayı yukarı taşıdığını ifade eden GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmer Yıldırım, “Ama bu deplasmanda oynayacağımız maçı Allah korusun kaybetsek bile ilk yarı 2’de 0 yapan takımın 2’de 2 yapması şampiyonluk yarışının her türlü içindeyiz” dedi.

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım şu açıklamayı yaptı;

“Devre arası kampı inanılmaz başarılı geçti. Bu da oynadığımız maçlara yansıdı. Belki de birçok insanın ilk dönemde ki 3’de sıfır yaparız düşüncesi vardı. Ama bizim birlikteliğimiz çıtayı yukarıya taşıdı. İki maçı kazandık ve artık şampiyonluk havasına girdik. Ne kadar transfer açılmasa da, kulübün borcu olsa da burada bulunan kardeşlerimiz ve biz ekibimizle birlikte büyük bir aile olarak bu işin üstesinden geleceğimizi düşünüyoruz. Bandırma maçına da ona göre hazırlanıyoruz. Kamp döneminden bu zamana kadar gelen bu birliktelik, antrenman temposu, istek arzu, çalışma ve idman sonrası birliktelik bize çok umut veriyor. Bandırma maçı da bunlardan bir tanesi. Herkesin beklentisi var. Bizim orada kazanabileceğimizi düşünmeleri bizi çok sevindiriyor ve motive ediyor.

Ama bu deplasmanda oynayacağımız maçı Allah korusun kaybetsek bile ilk yarı 2’de 0 yapan takımın 2’de 2 yapması şampiyonluk yarışının her türlü içindeyiz. Sadece Bandırma maçına endeksli değiliz. Kazanırsak büyük başarı olur. Bu camia bu başarıyı hak ediyor. Başarısız olursak da kimseye bir şey söylenmemesi gerekiyor. Bandırma maçının ardından ilk devrede olduğu gibi seri galibiyetler elde edersek şampiyonluk şansımızı yüzde 60, yüzde 70 ve yüzde 80’lere çıkartırız, bunu da başaracak güçteyiz.

“ÇOK DAHA BAŞARILI OLACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ”

Bildiğiniz gibi bugün kongremiz var. Bu kongrede sezon başından beri bizimle birlikte olan hem Onursal Başkanımız Cengiz Aygün, hem de Enes Ege Aygün başkan her zaman yanımızda idi. Futbolcu arkadaşlarımızla birlikte her türlü dostluğu arkadaşlığı biz birlikte paylaştık. Maddi ve manevi her türlü yanımız oldular.

Dışarıdan farklı genç olduğu için söylemler olabilir. Evet çok genç ama bunu başarabilecek bir kişi. Net olarak söyleyeyim sezon başından beri her gün bizimle olan bir adamdan söz ediyoruz. Maddi ve manevi sözleri verip arkasında duran ve yanımızda olan birinin başkan olması bizi ayrıyeten çok mutlu ediyor. Yanımızda idi ve her şeyimizi birlikte paylaştığımız arkadaş gibi olduğumuz bir insan başkanımız olacak. Çok mutlu olduk. Teknik ekip ve futbolcularımız olarak Enes Ege Aygün’ün her türlü yanındayız ve çok daha başarılı olacağımızı düşünüyoruz. Kendisine ve camiamıza hayırlı uğurlu olsun başarılar diliyorum.”

Ahmet Yıldırım basın açıklamasının sonunda dün ameliyat olan GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’e geçmiş olsun diledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV