“Ağlarsa taraftar ağlar, gerisi yalan ağlar”

Kastamonuspor’un ateşli taraftar grupları arasında bulunan Şerife Bacı’nın Torunları taraftar grubu lideri Oğuz Çiftçi, kulübün geleceği hakkında konuştu

“Ağlarsa taraftar ağlar, gerisi yalan ağlar”

Kastamonuspor’un ateşli taraftar grupları arasında bulunan Şerife Bacı’nın Torunları taraftar grubu lideri Oğuz Çiftçi, kulübün geleceği hakkında konuştu.

Cengiz Aygün’ün alacaklarından vazgeçtiğini vurgulayan Çiftçi, herkesin bir olarak alacaklarından feragat ettiğini, kırmızı-siyahlılardan alacaklı olanların alacaklarından vazgeçmeleri gerektiğini söyledi. Amaçlarının memleket olduğunu belirten Çiftçi, “Ağlarsa taraftar ağlar, gerisi yalan ağlar” diyerek, Kastamonuspor’un şu anki durumuna sadece taraftarın üzüldüğünü kaydetti.

“HERKES BİR OLUYOR ALACAKLARINDAN VAZGEÇİYOR”

Kastamonuspor’a olan desteğini çektiğini duyuran Cengiz Aygün’ün alacaklarından vazgeçtiğini vurgulayan Çiftçi, “Önceki Kulüp Başkanı Erkan Özcan, ‘ben aday değilim, aday olan kişi transfer yasağını açarsa bende alacaklarımdan vazgeçiyorum’ diyor. Evet, herkes bir oluyor alacaklarından vazgeçiyor” dedi.

“HER ZAMAN ÜZÜLEN TARAFTAR OLUYOR”

Kastamonuspor’a destek verenlerin yıldırıldığını kaydeden Oğuz Çiftçi, “Herkesi yıldırdınız. Memleket olarak kim gelirse gidiyor, diyecek söz bulamıyorum tarih yok oluyor. Her zaman üzülen taraftar oluyor. Bizim artımız yok, bu takım bizlere yük değil; yük olanlar, artık bir şeyler yapmak isteyenlerin de önünü kapatmayın. Her zaman kapattınız zaten” diye konuştu.

“AĞLARSA TARAFTAR AĞLAR, GERİSİ YALAN AĞLAR”

Kulübe icra işlemi başlatanlara da seslenen Çiftçi, alacaklı olanların alacaklarından vazgeçmeleri gerektiğini söyledi. Kulüp kapandığında alacaklı olanların da paralarını alamayacağını ifade eden Çiftçi,“Şimdi vazgeçin ki herkes sizi ayakta alkışlasın, gurur duysun sizlerle... Tekrar söylüyorum bizim amacımız memleket. Ağlarsa taraftar ağlar, gerisi yalan ağlar” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER