Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

'Yorulmadan yolumuza devam edeceğiz'

Ak parti il başkanı Doğan Ünlü ve yönetiminden Küre ve İnebolu ziyareti

26 Ocak 2021 Salı 10:03
'Yorulmadan yolumuza devam edeceğiz'
 

Ak parti il başkanı Doğan Ünlü ve yönetiminden Küre ve İnebolu ziyareti

'Yorulmadan yolumuza devam edeceğiz'

AK PARTİ İl Başkanı Doğan Ünlü, beraberinde il başkan yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Küre ve İnebolu ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. Küre'de ilk olarak Kaymakam Furkan Berber'i ziyaret eden İl Başkanı Ünlü ve AK Parti yöneticileri, ardından esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Aynı gün içerisinde İnebolu ilçesine geçen Doğan Ünlü, İnebolu'da da bir dizi ziyarette bulundu. AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Özdemir, önceki dönem İlçe Başkanı İsa Karamehmetoğlu, Ticaret Odası Başkanı Şakir İşeri, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Çölmekçioğlu ve İnebolu Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çakılcı'yı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan Ünlü, daha sonra Özel İdare şantiyesine ve esnaflara da ziyaret gerçekleştirdi.

“DURMADAN, YORULMADAN YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”
Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Doğan Ünlü; "İl Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Küre ve İnebolu ilçelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. İlçelerimizde hizmete giren, yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalarımız var. Bu çalışmalarımızla ilgili süreçleri yerinde takip etmek, hemşehrilerimizin ve teşkilat mensuplarımızın taleplerini, istek ve önerilerini dinlemek amacıyla ilçe ilçe sokak sokak gezmeye devam ediyoruz. Küre ve İnebolu ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde bir kez daha AK Parti ile milletimizin kader birliğine şahit olduk. Bu hareket Anadolu'nun bağrından kopan Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, milletimizin hayır duasıyla kurulmuş bir harekettir. Partimizin asıl sahibi millettir. Milletimizin, sinesinden çıkardığı AK Parti ile bağlarını her daim güçlü tutmaya gayret gösteriyoruz. Millete hizmet yolunda çok daha güzel projelerle durmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz. Günboyu girdiğimiz her kapıda bizleri bağrına basan kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum" dedi. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV