'Yoksunuz, yok olmaya mahkumsunuz'

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, CHP'li mevkidaşı Alican Yılmaz'ın 'Katar Protokolü' eleştirilerine cevap verdi

'Yoksunuz, yok olmaya mahkumsunuz'

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, CHP'li mevkidaşı Alican Yılmaz'ın 'Katar Protokolü' eleştirilerine cevap verdi.

Haberi yayınlayan basın kuruluşunun özür dilediğini ve tekzip yayınladığını hatırlatan Başkan Sayıkoğlu, ''Akabinde CHP Gençlik Kolları Başkanı’nın ‘evet burada hata ettik’ demesini beklerken, gerçekleri çarpıtan ve yalana devam eden başka bir açıklamasıyla karşılaştık.  Biz ‘Tıp fakültesine Katarlıların sınavsız gireceği yalan’ açıklaması yaparken onlar bize, bizim bu dediğimizi tasdikleyen karar numarası paylaştılar. CHP İl Gençlik Kolları Başkanı ya Türkçe anlamıyor ya da art niyetli düşüncesinden süzülen çarpıtılmış ifadelerini sürdürmekte ısrarlı. Yalancıyım diyemiyor, yalanını devam ettiren açıklamayı yaparken de yüzü kızarmıyor. Sayın Başkan soruyorum size, sizin dediğiniz ve ısrarla savunduğunuz ‘Katarlılar sınavsız tıp fakültesine girecek’ söz konusu maddenin neresinde yazmaktadır? Her zaman, her yerde, her kesimden vatandaşlarımızla iç içeyiz. Bizim alnımız ak yüzümüz pak geziyoruz. Yüzü kızarması gereken yalanı ısrarla savunanlardır. Maalesef projelerimizi konuşmak varken, attıkları yalanları anlatmakla enerjimizi harcıyoruz. Bu nedenle yaşanan bu algı girişimini milletimizin vicdanına bırakarak, bu konuyla ilgili bir daha açıklama yapmayacağımı bildiriyorum. Daha önce seslendik yine sesleniyorum, gelin gençlerimiz için yaptığımız projelerimize köstek değil destek olun. Gençler için yalan değil proje üretin.Yüce milletimizin nezdinde yoksunuz, yok olmaya mahkumsunuz'' dedi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER