banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
15 Eylül 2019 Pazar

“Yeni Yasa Tasarısının ardından ilk hedef ROJ TV olacak”

AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü:

05 Şubat 2013 Salı 14:00
“Yeni Yasa Tasarısının ardından ilk hedef ROJ TV olacak”
 Terörün Finansmanı Yasa Tasarısı’nın Meclis’ten geçmesi durumunda Türkiye PKK'nın Avrupa'daki finans faaliyetlerinin dondurulması için girişimde bulunacak. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, bu durumda ilk hedefin ROJ TV olacağını açıkladı.

TBMM Adalet Komisyon Başkanvekili ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Terörün Finansmanı Yasa Tasarısı'nın hazırlanmasında alt komisyon başkanlığı yaptı. Yasanın komisyon görüşmelerini de bizzat yönetti. Köylü, önümüzdeki günlerde Meclis'te görüşülmesi beklenen Terörün Finansmanı Yasa Tasarısı konusundaki eleştirileri, yasanın neler getireceğini anlattı.
Köylü, yasanın 21 Şubat'a kadar çıkmaması halinde Türkiye'nin Kuzey Kore ve İran'daki gibi BM üyesi ülkeler tarafından kara listeye alınacağı endişeleri bulunduğunu belirterek, tasarıya dönük eleştirilerin yersiz olduğunu söyledi. Köylü, yasanın çıkmasıyla birlikte PKK'nın Avrupa'daki finans faaliyetlerinin dondurulması için Türkiye'nin girişimde bulunacağını, ilk hedefin de ROJ TV olacağını bildirdi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV