banner38

banner39

banner46

banner47

10 Nisan 2020 Cuma

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Kastamonu’daydı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Kastamonu’daydı

11 Haziran 2013 Salı 13:48
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz Kastamonu’daydı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz Cumartesi günü Kastamonu Ülkü Ocakları teşkilatını ziyaret etti.

Kastamonu Ülkü Ocakları teşkilatı üniversite ve ortaöğretim öğrencilerine hitaben konuşan Genel Başkan Kılavuz, “Son günlerde yaşanan protesto ve olaylar son derece önemli. Bu konuda hükümetin, Başbakan’ın ve İçişleri Bakanı’nın gerilimi körükleyici, sorunu derinleştirici söylem ve eylemleri durumu içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettikleri üzere samimi ve duyarlı bir şekilde Taksim Gezi Parkı’na sahip çıkan, anayasal haklarını kullanan vatandaşlarımızla bölücü militanları aynı kefeye koymak söz konusu değildir. Demokratik hakkını kullananlar her türlü övgüyü hak etmektedirler” dedi.

Gerginliğin, gerilimin ve çatışmanın milletimize ve ülkemize hiç bir şekilde yarar getirmeyeceğini, Ülkü Ocaklarının da çatışmanın tarafı olmayacağını belirten Kılavuz, “Ülkü Ocakları’nın itibarsızlaştırma adına yürütülen alçakça senaryolar sizlerin gayretiyle boşa çıkmaktadır. Nitekim Türk milletinin sevdalısı olmaya devam eden Ülkü Ocaklarının şahlanışı hepimizi gururlandırmaktadır. Türk milletinin gençlik aşısı olan Ülkü Ocakları art niyetli kimselere fırsat vermeden, ilim irfan sahibi ve ahlaklı bir gençlik yetiştirmek için faaliyetlerine devam etmektedir. Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve faziletiyle donanmış gençler geleceğin Lider Ülke Türkiye’sinin mimarları olacaktır” dedi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Kastamonulu gençlerden hayatın her anında ülkücülüğü en iyi şekilde yapacaklarına dair söz istedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV