'Siz ne için varsınız?

'Siz ne için varsınız?

'Siz ne için varsınız?

 

 


AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI'NDAN CHP'YE TEPKİ:

'Siz ne için varsınız?

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, CHP İl Başkanlığı tarafından '128 milyar dolar nerede?' yazılı afişlere tepki gösterdi.

CHP Milletvekili Hasan Baltacı ve CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin'in 'hadsiz ve haksız' bir şekilde; sokağa çıkma yasağı olduğu gün afiş asarak algı oluşturmaya çalıştıklarını savunan  Başkan Güzel, '128 milyar dolar nerede?' sorusuna';  ''Emekliye verilen ikramiyede. Memura emekliye verilen ücret içersinde. Kastamonu'dan Ankara’ya giderken geçtiğiniz 15 Temmuz İstiklal tünelinde. Türkiye’nin dört bir yanına yapılan otoyollarda, havalimanlarında köprülerde. Teröristin tepesinde dolaşan IHA' larda ve SİHA'larda. Teröristin tepesine inen bombalarda. ATAK helikopterlerinde, milli denizaltılarımızda, milli uçak gemilerimizde. Akdeniz ve Karadeniz’e petrol ve doğalgaz arayan ve göğsümüzü kabartan gemilerimizde. Millî savunma sanayisinde, tarımda, sanayide, ulaşımda, uzayda gözümüz olan uydularımızda, Türkiye’nin  dört bir yanına yapılan hastanelerde, açılan fabrikalarda. Hastanelerde tedavi gören hastaların solunum cihazlarında. Pandemide çalışamayan 2 milyon kişiye ödenen ücretlerde,   dönüşümlü çalışanlara verilen devlet desteğinde, Covit sebebiyle millete ücretsiz dağıtılan ilaçlarda, ülkemizde ücretsiz yapılan 15 milyon adet covid aşılarında. IMF den aldığınız ve hükümet tarafından ödenen milyar dolarlık borç ödemelerinde'' ifadeleriyle cevap vererek;

''Şimdi ben size soruyorum. Kastamonu’da Şehit cenazeleri olduğunda neredesiniz. Kastamonu’ya bakanlar geldiğinde neredesiniz. Varsa bir projeniz ve teklifiniz sunsanıza bakanlara. Askerimizin yemin törenlerinde de yoksunuz. Millet tek yürek olup tankların önüne durduğunda da yoksunuz. Sahi siz ne için varsınız'' dedi.  (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER