Simitler Güzel'den, çaylar esnaftan

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, saha çalışmalarına devam ediyor. İlimizde bulunan okullara ziyaretlerini sürdüren Güzel, taksici esnafıyla da bir araya geldi

Simitler Güzel'den, çaylar esnaftan
banner72

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, saha çalışmalarına devam ediyor. İlimizde bulunan okullara ziyaretlerini sürdüren Güzel, taksici esnafıyla da bir araya geldi. Güzel, 'simitler bizden, çaylar sizden' diyerek Şehirlerarası Otobüs Terminali, Eğitim Araştırma Hastanesi, Migros ve Havalimanı taksici esnafıyla bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. Taksici esnafının sorunlarını yetkililere iletme noktasında aracı olacağını kaydeden Güzel,  zorlu pandemi sürecini; hükümetimizin de desteğiyle atlatacaklarını kaydetti.

Geçtiğimiz hafta başladığı lise ziyaretlerine bu hafta başında da devam eden Merkez İlçe Başkanı Güzel, çalışmalarına Özlem Burma Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Göl Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ve  Prof.Dr. Saime İnal Savi Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek devam etti.

'SAĞLAM BİNALARLA, SAĞLAM NESİLLER'

AK Parti hükümetinin öncülüğünde gerçekleştirilen projeyle birlikte depreme dayanıksız okulların yıkılıp yerine; daha modern ve sağlam binaların yapıldığını hatırlatan Güzel, ''AK Parti hükümeti olarak sadece sağlam okul binaları için değil, aynı zamanda   'sağlam nesiller' için de çaba gösteriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde; her zaman bir adım ötesini düşünerek hareket ediyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için elimizden geleni yapıyoruz. Bu vesileyle ilimizdeki liseleri ziyaret ettik, mevcut fiziksel yapıların yanı sıra ek çalışmalar konusunda da eğitimcilerimiz ve personellerimizle istişare ettik.  Okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, okul personelleri ile geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılar diliyorum'' ifadelerine yer verdi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER