'Şey'e tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Yedek Üyesi Yüksel Aydın’ın geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısında CHP Milletvekili Hasan Baltacı için kullandığı ifadelere Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri sert tepki gösterdi

'Şey'e tepki

SİYASET KAZANI KAYNAMAYA BAŞLADI

'Şey'e tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Yedek Üyesi Yüksel Aydın’ın geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısında CHP Milletvekili Hasan Baltacı için kullandığı ifadelere Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri sert tepki gösterdi.

Aydın’ın el işaretleri ve “o şey var ya” ifadesiyle Milletvekili Hasan Baltacı’dan bahsetmesine sessiz kalmayan partililer, dün sosyal medya hesaplarından “BizimHasan” hashtagi ile paylaşımlar yapıp Milletvekili Hasan Baltacı’ya destek verdi.

İl Başkanı Hikmet Erbilgin söz konusu durumla ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımda Yüksel Aydın’ın açıklamalarıyla birlikte şu ifadelere yer verdi; “Milletin iradesiyle seçilmiş 64 bin 397 oy almış bu şehrin milletvekili Hasan Baltacı'yı tarif ederken… Başka söze gerek yok takdir milletin.  O şey var ya; 64 bin 397 kişinin, milletin, Kastamonu'nun iradesidir. Kastamonu’nun meclisteki sesidir.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER