'Olumsuz algı yaratma gayretindeler'

AK Parti Milletvekili Metin Çelik, uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yayılmasıyla Türkiye'nin gündemine oturan Kürşat A. hakkında açıklama yaptı

'Olumsuz algı yaratma gayretindeler'

 

KÜRŞAT A. OLAYIYLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMAYI YAPAN METİN ÇELİK, KENDİNİ SAVUNDU;

'Olumsuz algı yaratma gayretindeler'

AK Parti Milletvekili Metin Çelik, uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yayılmasıyla Türkiye'nin gündemine oturan Kürşat A. hakkında açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada; Kürşat A.'yı AK Parti Genel Merkezi'ne kendisinin önermediğine vurgu yapan Milletvekili Çelik,  şahsın yaptığı hatalı davranışın partilerine mal edilmeye çalışıldığını iddia etti.

Çelik, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ''Geçtiğimiz Perşembe gününden itibaren uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri ile ülke gündemine gelen Kürşat A. ile ilgili bir internet sitesinde yapılan bir programda, bu kişinin ilk olarak Önceki Dönem Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın adaylık sürecinde yanında çalışmaya başlamasına ve AK Parti Genel Merkezimizde büro personeli olarak işe girişine şahsımın referans olduğuna yönelik asılsız iddialar ileri sürülmüştür. Bu iddiaların hiçbiri doğru değildir. Bu konu ile ilgili Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ, gerekli izahatı yapmıştır. Bu şahsın hatalı davranışlarının, yanlışlarının partimize ve bize mal edilmeye çalışıldığını, bu asılsız iddialarla olumsuz bir algı yaratma gayreti içerisinde olunduğunu görüyoruz. Bu anlayışla hareket eden muhalefet ve bu asılsız iddiaları ileri sürenler amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Hükümetimizin uyuşturucu ile mücadele konusunda ne kadar hassas olduğu aziz milletimiz tarafından bilinmektedir. Konu öğrenildiği andan itibaren genel merkezimiz ve ilgili makamlar tarafından gerekli olan her şey yapılmış ve adli süreç devam etmektedir.'' (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER