“Ne hikmetse, o Hikmet’te bir hikmet var”

8 aylık bir sürenin ardından Kastamonu siyasetine ‘Ama ne hikmetse, o Hikmet'te bir hikmet var’ sözleriyle başlayan MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın da, “Bunun İl Başkanlığı da sorunlu. Hikmet Erbilgin, genel başkanı hakkında; ‘Kılıçdaroğlu konuşmasa daha iyi sonuç alırız sanırım’ ifadelerini kullanmış

“Ne hikmetse, o Hikmet’te bir hikmet var”

 

MYK ÜYESİ YÜKSEL AYDIN:

Ne hikmetse, o Hikmet’te bir hikmet var”

8 aylık bir sürenin ardından Kastamonu siyasetine ‘Ama ne hikmetse, o Hikmet'te bir hikmet var’ sözleriyle başlayan MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın da,  “Bunun İl Başkanlığı da sorunlu. Hikmet Erbilgin, genel başkanı hakkında;  ‘Kılıçdaroğlu konuşmasa daha iyi sonuç alırız sanırım’ ifadelerini kullanmış. Bunu yazan Hikmet Erbilgin; sen liderini tanımıyorsun, Kastamonu'da ‘İl Başkanıyım’ diye kırıta kırıta geziyorsun. Biz ne zaman susacağımızı, konuşacağımızı biliriz. Bize çok fazla topa girme. Şu saatten sonra külahları değişiriz, işine bak. Senin Kastamonu'ya yapacağın hiçbir şey yok. Sizin gizli gündeminiz var. Bu muhteşem ikiliyi kimse dikkate almasın.  Kastamonu’daki CHP'lileri uyarıyorum, bu arkadaşı dizginleyin. Merkez ilçe başkanı gitmiş, kadın kolları istifa etmiş, niye? Onlar da görüyor. Farklı noktaya evirildiklerini görüyorlar” dedi.

“ADINI PUDRA ŞEKERİ YAPSIN”

Kürşat A. olayının çok üzücü bir durum olduğunu söyleyen MYK Üyesi Aydın, “O müptezelin adı Kürşat, ona tavsiyem adını pudra şekeri yapsın. O isim ona yakışmıyor. O bebeyi besleyenler, bize neyi soruyorsunuz?  Bu konuyu bize sormayın.  Yapmışlar, etmişler, gitmişler. Kastamonu'nun isminin o şekilde anılması beni de üzdü. Bu mevzu artık yargıya da intikal etmiştir. Ondan sonra hâlâ altını kaşıyacaksanız muhataplarına sorun” dedi. (Zehra Beyza Güler)

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER