MHP, sahaya iniyor

MHP İl Başkanlığı'nda istişare toplantısı gerçekleştirildi

MHP, sahaya iniyor

MHP İl Başkanlığı'nda istişare toplantısı gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Emin Çınar gerçekleştirilen toplantı hakkında yaptığı açıklamada; ''Göreve geldiğimiz süreç içerisinde Liderimiz Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu Cumhur İttifakı çerçevesinde MHP Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda İlçe başkanlarımızla yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Bunun yanında ilçelerimizdeki faaliyetler, belediyelerimizin çalışmaları ve projeleri hakkında fikir alışverişi yaptık'' dedi.

Pandemi sebebiyle ziyaretleri bir süre kısıtlı yaptıklarını hatırlatan Çınar, ''Normalleşme sürecinde daha geniş çaplı ziyaretlerde bulunacağız. Bu neticede İl Başkanlığı olarak önümüzdeki süreçte tüm ilçelerimiz için ziyaret programı oluşturduk. Bu ziyaretlerde İlçe esnaflarımızla bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyeceğiz. Esnafımızla istişarelerde bulunarak siyasi anlamda yapılması gerekenler hakkında raporlar oluşturacağız. Ayrıca gittiğimiz her ilçemizde kurum ziyaretlerimizi de yaparak Devlet yatırımlarını ve belediyelerimizin çalışmalarını yakından inceleyeceğiz. Ağlı İlçemizle başladığımız İlçe ziyaretlerinde Ağlı esnafının Milliyetçi Hareket Partisine olan samimiyeti, inancı ve güveni bizleri fazlasıyla heyecanlandırdı. En kısa sürede diğer ilçelerimizi de ziyaret edeceğiz'' dedi.

'' AK PARTİ TEŞKİLATININ DA BU HASSASİYETİ GÖSTERECEĞİNE İNANIYORUM''

Cumhur İttifakı vurgusu yapan İl Başkanı Çınar, ''Ülkemizin bekası Milletimizin bütünlüğü ve huzuru için büyük önem arz eden Cumhur İttifakı hakkında genel merkezimizin hassasiyetlerini İlçe başkanlarımıza ilettik. Ayrıca her iki ayda bir İlçe teşkilatlarımızla toplantılarımızın devam etmesi kararını aldık. İl ve İlçe teşkilatlarımızla, Belediyelerimizle memleketimize layıkınca hizmet etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki siyasi süreçte Cumhur İttifakının daha da sağlamlaşacağı kanaatindeyiz. Bu konuda Milliyetçi Hareket Partisi İl ve ilçe teşkilatlarımız Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda bu ittifakın sağlamlaşması gayretinde olacak. Kastamonu AK Parti teşkilatının da bu hassasiyeti göstereceğine inanıyorum. Gerçekleştirdiğimiz toplantı memleketimiz için hayırlara vesile olsun'' dedi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER