Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

'Laf değil icraat üretiyoruz'

Ak parti merkez ilçe yönetimi yakın zamanda hizmete giren yatırımları yerinde inceledi

20 Ocak 2021 Çarşamba 10:26
'Laf değil icraat üretiyoruz'
 


Ak parti merkez ilçe yönetimi yakın zamanda hizmete giren yatırımları yerinde inceledi

 

'Laf değil icraat üretiyoruz'

 

GEÇTİĞİMİZ ay hizmete giren Esentepe Sağlık Ocağı, Yeni Spor Salonu Binası ve Yeni Nüfus Müdürlüğü binası hakkında açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, “Vatandaşına hizmetkâr olmayı hedef edinmiş kadrolar olarak hayatı kolaylaştırmak, modern çağın gereksinimlerine göre en güzel çalışmaları ortaya koyarak ilimizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

 

 

AK Parti iktidarının son 1 ayda Kastamonu’da yapmış olduğu yatırımlara yönelik açıklamalarda bulunan Akif Güzel, şunları kaydetti; “Son 1 ay içerisinde Kastamonu’muzda AK kadrolar olarak kazandırdığımız yatırımlarla hemşehrilerimize çağımıza uygun, üstün standartlarda hizmet edecek yeni tesisler kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu tamamlanan yatırımların yanı sıra devam eden ve aynı zamanda yapımı planlanan projelerle Kastamonu’muza değer üstüne değer kazandırmayı amaçlıyoruz. Vatandaşına hizmetkâr olmayı hedef edinmiş kadrolar olarak hayatı kolaylaştırmak, modern çağın gereksinimlerine göre en güzel çalışmaları ortaya koyarak ilimizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun geçtiğimiz günlerde soysal medya hesabından duyurduğu ve Kastamonu’ya değer katacak bir çalışma olan İl ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüklerimizin yeni binasının açılışı yapıldı. Bu yeni çalışma binası ile vatandaşlarımıza standartların çok üzerinde ve yeni teknolojik imkânları da barındıran modern binada hizmet verilmeye başlandı. Yeni 2 bin 575 Kişilik Merkez Spor Salonumuz GSK Bayan Hentbol Takımımız ile Polonya MKS Berla Lublin takımı arasında yapılan hentbol müsabakası ile kullanıma açıldı. Yeni spor salonumuz 2 bin 575 seyirci kapasiteli, 18 bin metrekare kapalı alanı olan, 3 Basketbol Sahası, 4 Antreman Salonu, 2 Fitnes Salonu, 218 Metre Koşu Pisti ihtiva eden tam donanımlı bir salon olup yapılan bu tesiste ulusal ve uluslararası spor müsabakaları Kastamonu da oynanacak ve ilimizin hem Türkiye hem de dünyada tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır. İlimizde gençlerimizin sportif alanlarda yetişmelerini sağlamak ve ilimizden Türkiye, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları çıkarmak adına büyük bir kazanımdır.Tüm acil çağrıları tek merkezde toplayacak olan 112 Acil Çağrı Merkezimiz de çok yakın bir zamanda yeni ve modern binasında hizmete girecek. İlimiz için çok önemli bir kazanım olacak bu yeni bina ile vatandaşlarımızın her türlü acil taleplerine anında cevap verilmesi amaçlanmaktadır. Esentepe Mahallemizde yapımı tamamlanan Esentepe 51 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bakanlık olurlarının tamamlanması ve doktor görevlendirmesinin de başlaması ile birlikte vatandaşlarımızın kullanımına açıldı. Özellikle Esentepe Mahallemiz sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek olan modern aile sağlığı merkezi ile vatandaşlarımıza çok büyük kolaylık sağlanmış oldu.”

“LAF DEĞİL İCRAAT ÜRETİYORUZ”

Son 1 ay içeresinde tamamlanarak açılışları yapılan bu yatırımlarla Kastamonu’nun değerine değer katmaya devam ettiklerini ifade eden Merkez İlçe Başkanı Güzel; “Laf üreten değil icraat üreten AK kadrolar olarak vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmaya ve hemşehrilerimize hak ettikleri imkânları sunmaya devam edeceğiz. Bu yatırımların ilimize kazandırılmasında büyük emekleri olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, ilgili Bakanlarımıza, İl Başkanımız Doğan Ünlü’ye, Milletvekillerimiz Metin Çelik ve Hakkı Köylü ’ye ve İl Müdürlerimize kalbi şükranlarımı sunuyorum. Kastamonu’muza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi. (Bülten)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV