‘Kutuplaştırıcı değil, birleştirici olacağız''

GEÇTİĞİMİZ Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti 7’nci Olağan İl Kongresi’nde yeniden seçilen AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, kongreye katılımlarından ötürü başta AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere pek çok davetliye teşekkür etti

‘Kutuplaştırıcı değil, birleştirici olacağız''

 

AK PARTİ İL BAŞKANI ÜNLÜ’DEN  KONGRE SONRASI TEŞEKKÜR MESAJI;

‘Kutuplaştırıcı değil, birleştirici olacağız''

GEÇTİĞİMİZ Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti 7’nci Olağan İl Kongresi’nde yeniden seçilen AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, kongreye katılımlarından ötürü başta AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere pek çok davetliye teşekkür etti.  Ünlü, ''Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her vatandaşımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Kastamonu'muza hizmet etmeye devam edeceğiz'' dedi.

Ünlü kongre sonrasında yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “22 Kasım Pazar günü Atatürk Spor Salonu'nda partimizin 7’nci Olağan İl Kongresini koronavirüs tedbirlerine dikkat ederek, coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri, delegelerimizin desteğiyle şahsım ve yönetim kurulumuzla göreve seçildik. 7. Olağan İl Kongre sürecimizde şahsıma yeniden İl Başkanlığı görevini tevdi eden Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, desteklerini esirgemeyen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, İstanbul Milletvekilimiz Erkan Kandemir'e, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız, Karadeniz Bölge Koordinatörümüz, Rize Milletvekilimiz Muhammed Avcı'ya,Genel Merkez İl Koordinatörümüz, Bursa Milletvekilimiz Mustafa Esgin'e,Genel Merkez Yöneticilerimize, İl Milletvekillerimiz Hakkı Köylü ve Metin Çelik'e şükranlarımı sunuyorum. Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız, İzmir Milletvekilimiz Hamza Dağ'a, İl Koordinatörümüz, Bursa Milletvekilimiz Mustafa Esgin'e, İl Milletvekilimiz Metin Çelik'e, Karabük Milletvekilimiz Cumhur Ünal'a, Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu'na, Karabük İl Başkanımız İsmail Altınöz'e, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Emin Çınar'a, Merkez İlçe Başkanı Ayhan Özmen'e, İl Genel Meclisi Başkanımız Güray Parçal'a, ilçe başkanlarımız ve belediye başkanlarımıza, gençlik ve kadın kolları il ve ilçe başkanlarımız ile yönetimlerine, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerimize, köy ve mahalle başkanlarımıza, disiplin kurulu ve demokrasi hakem kurullarımıza, teşkilatımızın her kademesinde görev alan değerli yol arkadaşlarıma, kıymetli delegelerimize, Kastamonu'muzun istikametine fikirleriyle yön veren sivil toplum camiamızın nadide kuruluşlarının temsilcilerine, Anadolu'nun basında öncü şehri olan Kastamonu'muzun güzide basın mensuplarına ve tüm hemşerilerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Kongremizin ardından hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir'e nazik ziyaretleri ve her zaman yanımızda hissettiğimiz desteği için şükranlarımı sunuyorum. Kongremize gönderdikleri telgraf mesajla desteklerini belirten ve hemşerilerimizi selamlayan Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş'a ve Milletvekilimiz Hakkı Köylü'ye de teşekkür ediyorum.”

“MEMLEKETİMİZİ DAHA İLERİLERE ULAŞTIRMA GAYRETİNDE OLACAĞIZ”

Gerçekleştirilen 7’nci Olağan İl Kongresinin ardından değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Ünlü; “Yeni bir döneme başladığımız bu günlerden itibaren, yönetim kurulumuz ve kongresini tamamladığımız 20 ilçe başkanımızla birlikte memleketimizi daha ilerilere ulaştırma gayretinde olacağız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her vatandaşımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Kastamonu'muza hizmet etmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında bıkmadan, usanmadan, yorulmadan inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Kongremizin her aşamasında bizlerle birlikte olan, arayarak, mesaj atarak ve sosyal medyadan hayırlı olsun temennilerini bizlerle paylaşan kıymetli hemşerilerime desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kongremizin ve yeni dönemin partimiz, teşkilatımız ve Kastamonu'muz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (Bülten)

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER